Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na 75% sam posle 3-4 taska. Bataljujem dok nisam sjebo još više. Ne mogu da gatam šta on smatra za tekst a šta je nebitan watermark ili logo.

Link to comment

Interline Image Compare

 

 

Ekstra lagano. Ulazi u statistiku. Učite na mojim greškama. Ako su proizvodi slični odgovor je yes, znači ne mora da budu u milimetar identični.

sinoć mi tu dade completed nakon kviza, užas haha Edited by ordi
Link to comment

evo ga i novi ubrzani lyst clothing metadata

Sa novim ID ?

Meni sa starim ne daje da udjem veec danima a ne daje mi da sam prekoracio maximum...

WTF?

Link to comment

Fashion image annotation imam uvek isti problem, kako god da crtam, nece da mi submituje, kaze imam 39 unsaved items.

Jel ja to imam bas toliko drhtave ruke ili ovaj zadatak ima neki bug ?

Link to comment

Bug. Uradiš samo jedan crtež i sejvuješ. Onda klikneš submit i ako ti kaže da ti i taj koji si snimio nije snimljen, refrešuješ pa opet crtaš itd. sve dok ne vidiš da ti je stvarno snimljen taj prvi. Nekad se popravi posle samo jednog refreša a nekad treba više puta. Ako si ukapirao svaka čast. :D Jeste cimanje ali s obzirom da ulazi u statistiku a gotovo je nemoguće pogrešiti, mislim da je vredno truda.

Link to comment

Vredno je truda svakako. Pokusacu. Nego, imao bih jedno pitanje vezano za akauntove.

 

Ja sam ranije napravio jedan neobux acc i s tim u vezi i jedan crowdflowerov, pa sam tu imao level 2 pa su mi ubrzo oduzeli zbog ekspelova.

Smoren jer nisam znao kako i dal ce mi vratiti levele, napravio sam kod devojke drugi neobux i

drugi crowd i s njim sad radim, dogurao sam do levela 3 i evo sad vidim da su mi na onom prethodnom vratili level 1. 

 

Ne znam sad da li rizikujem ako sa svog kompa radim na oba ta akaunta, razliciti su contributor id, povezani na razlicite fb, razlicit je i neobux acc 

ali ipak se zentam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...