Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Joe, dizao ja i sve bilo ok

 

@cedo, ako nastavim sa kliktanjem i skupljanjem poena na leto 2017 imacu dovoljno za Golden!

ja danas probao da dignem 10000 (imam nesto preko 13k na racanu) i odbilo me. nisam probao neku manju sumu, mozda je trebalo.

 

sto se tice tih poena, kako mislis da dobacis do 30000, jel ima jos neki nacin osim gledanja reklama?

Link to comment

ima hrpa poslova za lvl0 ako ima takvih ovde

 

 

@Mos, pa da, treba dosta vremena, oko 2 godine ... mada meni gotovo svakodnevno daje po 10+ na adprize, pa ce biti nesto krace

 

sta radite momentalno, nisam bas u toku poselednjih 2 nedelje ?

Link to comment

Da li ovi racuni menjaju id s vremena na vreme ? Posto se relativno brzo rade i moze se solidna kinta napraviti s njima kad se udje u rutinu.

 

Par dana sam ih radio, stvarno su dali dosta da se uradi ali sad mi je na jedno 10ak id-a maximum amount,  tako da ne znam da li

 

i ubuduce mogu da racunam na njih. Naravno refreshujem ih, nekad upali, ali sve manje.

Link to comment

Ja otkako radim a ima već mesec dana ništa se nije promenilo. Par novih se pojavilo ali sa vrlo malo taskova. Prestao sam i da ih pokušavam.

Link to comment

889870  

 What is the job category... 16 centi, samo se koncentrisati na quiz mode, posle nije tesko, kljucne reci sales, engineer,

medical, health i naci cete pravu kategoriju. 2-3 min posla, zasad mi nije maximum amount, a uradio sam 15 komada.

Link to comment

Da li neko sa neobux iskustvom moze da mi kaze jel isplativa prica sa rentiranim referalima ? Imam ih 100 od skoro, kupicu golden za 2-3 dana i produziti ove sto imam na 5 meseci, pa posle uzeti nove itd. Koliko se moze uzeti mesecno sa recimo 500 referala kad se oduzmu troskovi recikliranja i rentiranja ?

Znam da je glavna tema crowd, nadam se da nije offtopic.

Edited by MilosSiena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...