Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

Neke stvari namerno rade vidi se. Ima zadataka sa pravim bagovima , tipa kaze ti da nisi kliknuo ili si kliknuo nesto drugo, ciste lazi, a kod nekih cepidlace.

Ne zna se sta je gore, a mene zapravo najvise uzasava ovaj maximum amount nakon prolaska quiz mode-a.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne zna se sta je gore, a mene zapravo najvise uzasava ovaj maximum amount nakon prolaska quiz mode-a.

free work. juce mi se 2 ili 3 puta desilo. mada se desi da se ti poslovi vrate posle nekog vremena. a desavalo se i da plate za kviz.

Link to comment

A za onaj clothing moderation ima jedan deo gde treba od nekoliko fotki da odabareš glavnu. I sad u uputstvima ima smernice da se bira slika gde je predmet frontalno, da se vidi ceo predmet i po mogućstvu bez modela. I kad odabereš gde se vidi ceo predmet ali sa modelom on te ispravlja i kaže treba slika bez modela iako je kropovana. Ako izbereš kropovanu on te ispravlja i kaže ne sme kropovana. :D Kad se žališ oni ti citiraju iz pravila samo onu stavku koja se kosi sa onim što si odabrao a onu koju si sledio zanemare. U principu kadija te tuži kadija ti sudi. Dešavalo mi se da sam 100% siguran u tačnost i lik mi odgovara nema dovoljno pritužbi na to pitanje tako da nećemo ni da ga razmatramo. wtf? Izgleda ispravljaju jedino kad se ljudi masovno pobune bez obzira da li su u pravu ili ne.

Link to comment

Ne znam iskreno kako je vama, duze ste u ovom od mene, ali ja sam sad level 3 i posle 5-6 dana nemam maltene sta da radim. Tj nemam neke konstantne

zadatke, nego su ili samo quiz mode ili ti daju 5-10 testova. Za ove racune sam bar mislio da ih ima milion kad ono i tu dodjes do neke granice i sad mi je 

jedno dvadeset takvih zadataka maximum amount a retko sta novo ima.

Link to comment

pa neces bas moci da sednes za racunar kad ti je volja i da zaradis pare, to je sigurno. ali pojavljivace se dobri poslovi, pa kako ti uleti. sad je malo susno, krajem prosle nedelje je bilo izdasno, pre toga isto nista neko vreme, tako to ide( u ovih mesec i po  koliko imam bedzeve, ne znam za ranije)

 

edit: meni ovih dana dosta kombinacija material tags i lyst clothing metadata, ima ih kolko hoces, daju glupe ispravke ali su generalno ok. 

Edited by Joe D
Link to comment

Jbg ja imao 60 posto na methadati, idiotske korekcije, nego ako moze id od material tags, ja sam to odradio pre neki dan, pa mi se ne pojavljuje vise. 

Link to comment

Pažljivo on ulazi u statse. Ja se zaboravio, pomešao ga sa metadata pa radio onako lagano bez stresa. Posle kad sam video u job history da ulazi umal' se ne šlogirah. :D Vidim nešto mi opada ukupan procenat...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...