Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

jedno pitanje(nije za mene). sta se desava kad se zaboravi user name i password za neobux, kako da se loguje ponovo?

Edited by Joe D
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oh prokleti bili oni image caterorization, 16 centi za minut posla, ali izletose jutros u 6, uradio sam par i zaspao. Uglavnom ovo su id od ovih sjajnih

poslova ako neko nije jos zabelezio 856428, 856425

Link to comment

jel radite ovaj https://tasks.crowdflower.com/channels/neodev/tasks/842216 ?

spada u grupu superlakih, placen 4 centa, radi se za nekoliko sekundi

 

meni vec danima iskace u razno doba dana, kad god se setim da ga "zavrtim"

 

i nema ga stalno tamo u listi poslova, jedan od onih koji se pojavljuje neovisno o tome

 

ako ima neko jos takvih poslova (koji se pojavljuju vise puta dnevno, a da nije obavezno da ih ima u listi) bilo bi lepo da podeli sa nama ostalima :D

Link to comment

Ja sam ovaj tvoj odradio dok je bio u listi i posle nisam. Sad sam ga stavio na refresh i stvarno se pojavljuje iako ga nema u listi. Evo sad se javlja. Lepo bi bilo kad bi mogli otprilike da skapiramo kad ga ima.

Link to comment

883166 laganih 7 centi. 

 

Ne znam toliko dobro francuski, jel moze neka pomoc oko quiza ? Izgleda mi da je na skoro svako pitanje odgovor "ne" ?

Link to comment

Imaš translate opciju u chromeu

Samo to klikni i obrati pažnju da uvreda nije ass - ono kao kick ass i to

 

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Juče uradim test za jedan posao. 3/5 tj 60% i naravno expelled. Jedna ispravka je ona kretenska kad piše "odgovorili ste nešto a trebalo je pa onda to isto nešto". Druga greška je bila moja. Odradim print screen i pošto me mrzelo da kropujem, pošaljem tiket samo za prvo pitanje ali sa fotkom koja obuhvata oba. Prvo tekstualno objasnim o čemu se radi, znači samo to prvo pitanje je problem. I lik mi odgovara u fazonu samo jedno pitanje po tiketu može, da otvorim novi tiket za prvo pitanje sa kropovanom slikom, ali mi uzgred kaže da ne prihvata tiket za drugo pitanje, slaže se sa task autorom blabla iako ga ništa nisam ni pitao za to drugo. :D Mislim da to namerno rade samo da bi nas nervirali, nemoguće da su toliki retardi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...