Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam to prvi put jutros zapazio. zaboravio sam sta je u pitanju, ali je do juce bilo placeno 2 centa, danas vidim jedan

ne znam da li se desavalo i danije ili su skoro poceli to rade, ali se u svakom slucaju nadam da im nece preci u naviku :)

 

nego da li se neko seca koliko je kostao golden na neobuxu kad je bila ona akcija pre 2,3 meseca kad je vecina nas i pocela da se zanima sa ovim?

imam nesto para na paypalu koje ne mogu da podignem pa mozda ne bi bilo lose da ih potrosim za to.

i dalje sam prilicno skeptican prema svemu ovome, ali definitivno dosta manje nego na pocetku, tako da sad verujem da cu se zadrzati neko vreme radeci ove poslice.

po trenutnoj ceni od 90$ potrebno je zaraditi 600$ na minijobs da se ulaganje isplati (naravno ima i drugih benefita od  goldena, ali kalkulisem uzimajuci u obzir iskljucivo mini jobs). to mi je trenutno malo mnogo, ali ako uleti uskoro neki popust, verujem da cu uzeti golden.

 

 

 

inace, moram da se pohvalim :) danas sam naplatio prvi novac sa cf.

odlucio sam se za skril i njihovu karticu. dosta su jeftiniji od netelera, a koliko sam video payza nema svoju karticu, dok za paypal negde pise da ima, ali mi je na njihovom sajtu prilicno konfuzno i ne nalazim gde mogu da je porucim.  isplata preko domace banke mi trenutno nije opcija, a i koliko sam video provizije su dosta vece.

skril kartica me je kostala 10e, cekao sam je cini mi se 11 dana, dobio proslog utorka, a danas mi je stigao i pin

nisam kupovao nista direktno sa njom, podigao sam novac na bankomatu.

skril jos nije prikazao transakciju pa ne znam tacno po kom kursu mi je isplaceno, ali sam vrlo zadovoljan, podigao sam i nesto vise dinara nego sto sam sam prethodno izracunao na osnovu danasnjeg mastercard kursa

 

imaces popust sledece nedelje najverovatnije, tada su zajeno nezvanicni neobuxov rodjendan i njihov uskrs (to ce biti 24. ili 25. ovog meseca). posle mesec dana ide i zvanicni neobuxov rodjendan. ja sam ga platio $70 za njihov bozic

mislim da ce ti se isplatiti. imaces 9 narandazstih oglasa dnevno (po 1 cent) sto ide ~$32 godisnje (ukoliko ih klikas svakodnevno) i dodatnih 15% na minijobove.meni se isplatio za 2 meseca.

 

za razliku od tebe ja jos nisam podigao ni dinara :D. sad cu da odem na 1k rentanih. i tu cu da stanem, valjda :)

Link to comment

e do mojega, ja ispraznio juce pare ne karticu, tesko cu zaraditi 70$ za to vreme.  

 

moze li sa kartice da se kupi?

Edited by Joe D
Link to comment

885037 Please help us determine section of website ... 4 centa, a radi se 40ak sekundi,  nekad je dovoljno videti

u linku koji je sektor sajta i samo upisati.

A onaj clothing methadata jeste dobra kinta ali su im korekcije sramne, jos zadnja 2 puta mi korigovali, a nisu napisali sta to, samo da eto

jbg smanjen ti procenat sinko.

Edited by MilosSiena
Link to comment

Nisam sacekao odgovor od nekog forumasa, ali ajde sta da se radi, ovaj zadatak se radi jako brzo ljudi, samo obratite paznju i kopirajte link od 

investor relations, a ne od kalendara, jer namerno vas zbunjuju u objasnjenju zadatka da ne znate sta da uradite od ta dva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...