Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

smanjili ga na cent u medjuvremenu :thumbdown:

ja sam to prvi put jutros zapazio. zaboravio sam sta je u pitanju, ali je do juce bilo placeno 2 centa, danas vidim jedan

ne znam da li se desavalo i danije ili su skoro poceli to rade, ali se u svakom slucaju nadam da im nece preci u naviku :)

 

nego da li se neko seca koliko je kostao golden na neobuxu kad je bila ona akcija pre 2,3 meseca kad je vecina nas i pocela da se zanima sa ovim?

imam nesto para na paypalu koje ne mogu da podignem pa mozda ne bi bilo lose da ih potrosim za to.

i dalje sam prilicno skeptican prema svemu ovome, ali definitivno dosta manje nego na pocetku, tako da sad verujem da cu se zadrzati neko vreme radeci ove poslice.

po trenutnoj ceni od 90$ potrebno je zaraditi 600$ na minijobs da se ulaganje isplati (naravno ima i drugih benefita od  goldena, ali kalkulisem uzimajuci u obzir iskljucivo mini jobs). to mi je trenutno malo mnogo, ali ako uleti uskoro neki popust, verujem da cu uzeti golden.

 

 

 

inace, moram da se pohvalim :) danas sam naplatio prvi novac sa cf.

odlucio sam se za skril i njihovu karticu. dosta su jeftiniji od netelera, a koliko sam video payza nema svoju karticu, dok za paypal negde pise da ima, ali mi je na njihovom sajtu prilicno konfuzno i ne nalazim gde mogu da je porucim.  isplata preko domace banke mi trenutno nije opcija, a i koliko sam video provizije su dosta vece.

skril kartica me je kostala 10e, cekao sam je cini mi se 11 dana, dobio proslog utorka, a danas mi je stigao i pin

nisam kupovao nista direktno sa njom, podigao sam novac na bankomatu.

skril jos nije prikazao transakciju pa ne znam tacno po kom kursu mi je isplaceno, ali sam vrlo zadovoljan, podigao sam i nesto vise dinara nego sto sam sam prethodno izracunao na osnovu danasnjeg mastercard kursa

Edited by pbg12345
Link to comment

Zna li iko  da li ovi poslovi sto ne ulaze u statistiku ipak ulaze u onu varijantu da vam skinu levele zbog previse expelova :D

Edited by MilosSiena
Link to comment

To niko ne zna zvanično. Ja sam na početku ispunjavao sve poznate uslove za lvl3 a bio sam na lvl0. Imao sam samo 1 expell koji ulazi u statistiku ali i još nekoliko koji ne ulaze. Tek kad sam nabudžio broj jobova dali su mi lvl1 itd. Da ne filozofiram više :D ja mislim da imaju uticaj itekako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...