Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

poslovi su nešto slabi poslednjih dana. 

Smorili su sa onim audio non english stvarima.

Ja juče nabasao na onaj od 65c FIFA posao. Jeste na nemačkom ali može da sa radi. 

Link to comment

napravio juce nalog sve kako treba. danas udjem da uradim prvi task, kaze treba mi facebook nalog (ne razumem uopste zasto)...posto nemam facebook morao sam napraviti fake profil. e sada ni sa fake profim me nije pustio da radim. stalno je nesto sralo oko emaila i neke verifikacije koje sam juce vec uradio. na kraju je valjda proradilo (ne znam ni sam kako, ni sta sam uradio) ali nije bilo taskova. nakon nekoliko sati hteo sam da vidim dali ima taskova ali nisam se uopste mogao ni ulogovati u cf. kaze invalid login..

Link to comment

imam nekoliko poslova gde mi stoji 0%, a ne bi trebalo tako.

609631 Transcribe Information From A Receipt (king Soopers) 1 3 4 0%     2016-03-08   0 882788 Co 0225 Country - Moderate Venue Records For Valid Categorization Using Images 1 5 6 0%     2016-03-08   0 884355 Paraphrase Or Not? 1 3 4 0%     2016-03-14   0 839450 Transcribe Information From A Receipt (bi-lo) 1 4 4 0%     2016-03-13   0

da li se jos nekom ovo desava?

Link to comment

Da. Svima je tako. Evo šta su mi odgovorili po tom pitanju:

 

 

Some jobs do not calculate your accuracy until you have answered 10 or more Test Questions and an accuracy of “0%” is displayed on your Job History page in instances where you have yet to answer enough Test Questions. We know this is confusing and appreciate your patience while we reconfigure how this is displayed on your end.


Please note that it’s the number of Test Questions Answered and Test Questions Correct that are used in calculating Dashboard Accuracy for jobs that qualify, not the percentage that you see.


Thanks for your understanding.

Link to comment

napravio juce nalog sve kako treba. danas udjem da uradim prvi task, kaze treba mi facebook nalog (ne razumem uopste zasto)...posto nemam facebook morao sam napraviti fake profil. e sada ni sa fake profim me nije pustio da radim. stalno je nesto sralo oko emaila i neke verifikacije koje sam juce vec uradio. na kraju je valjda proradilo (ne znam ni sam kako, ni sta sam uradio) ali nije bilo taskova. nakon nekoliko sati hteo sam da vidim dali ima taskova ali nisam se uopste mogao ni ulogovati u cf. kaze invalid login..

communitysupport@crowdflower.com, ovde im se obrati oko login problema, tu ne znam sta da ti kazem, a sto se tice taskova, muka ti je krenula brate, vec 6 dana se samo onaj prevod 

madjarskog vrti. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...