Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

Biće da si nervozan :D. Ja sam se dugo premišljao da li uopšte da ga radim jer na prvi pogled deluje nejasno i zbunjujuće. Danas sam ipak krenuo i posle 60 taskova imam 95% i to sam jednom odradio bezveze neki copy/paste nenamerno. Ne sabira se sve samo kad su različiti underwriteri a to je retko. Može da se prođe čak i da svaki put sabiraš bez da obraćaš pažnju na te potpisnike jer je 90% jedan isti za svaku onu brojku. 

evo ga sa novim id-jem, sad za 8 centi

 

sta tačno dobijaš kad uzmeš golden memberšip?

30% umesto 15% na svaki dolar i mnogo vecu zaradu od referala

 

i cent po reklami, cini mi se

Edited by Joe D
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam dal sam imao 3 da

3 glupe popravke

49 komada submit na 20 sec

 

za 24 minuta vise od $3.5

j...s uber :D

Edited by cedo
Link to comment

Ljudi pomoc ako je moguce. Otvorio sam novi nalog na crowdu, stigao za 3 dana do 4 posla i preko 100 testova, ali evo vec 4 dana nikako da naletim na peti

posao i stignem do level 1. Jel to do vikenda ili sta, najvise poslova ima valjda ponedeljkom, utorkom ?

Link to comment

+1

Ja skoro dva meseca, a solidno vremena provodim za kompom

 

Strpljivo samo. I kad dobijes lvl prvi dan, dva radi poslove za gruvanje procenata. Na pocetku je najlakse izgubiti lvl jer imas malo uradjenih poslova

Link to comment

Imao sam ja level 2 ali sam upravo kako kazete izgubio brzo zbog mnogo expelova, nisam znao da je i to faktor, mislio samo procenat.

 

Ovaj put mi ide brze do level 1 jer sam  bas motrio tokom dana, autorefreshovao,plus sam izvalio bag kod onog prevodjenja madjarskog,

sto umnogome olaksava brzo budzenje testova. Samo mi ovaj peti posao fali, ali hvala znace vasi odgovori, znaci samo strpljenje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...