Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

jel dobio iko ikad nešto na ovom adPrizeu??

 

v4ruo2.png

 

ali ovo je vaznije :)

 

2qkkqz6.png

 

na ovo ide 30% gore zbog golden accounta na neobuxu. banner9.gif rules :)

 

 

prizovi ti daju otprilike koliko i klikovi

bilo bi lepo kada bi mi pao jedan golden

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • б1lme3

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

nemoj odmah srljati za plaćom već malo nabijaj statistiku i to najviše uz pomoć "ignoring the year bla bla nešto pa vina" - kreće uveče oko 21h i traje oko sat vremena, vikendom i duže. prelak je a task je 3 centa. trenutno iskače u to vreme, ali desi se da ga tumbaju pa bude ujutru u 9 po nekoliko dana pa ga opet vrate da pada uveče.

takođe, uzmi radi sve one "transcribe information from walmart/kroger/dollar general" ili "find the quantity and the prize", a odnosi se isto na te fiskalne račune. zarada je 4 centa po tasku. mislim da je čedo na prethodnoj strani naveo sve poslove i IDjeve koje bi valjalo raditi. i pišitr ovde ako zapne. ja slabije pratim ovih dana doduše zbog obaveza oko novog posla, ali tu je čedo :)

Link to comment

savet za zadatke sa racunima

 

Transcribe Information From A Receipt

-biraj one racune (radnje) za koje treba manje infoa da se transkribuje (varira od 2-4 itema)

-uglavnom je info pri ktaju racuna (za svaki item imas opis gde se info nalazi) i u tom slucaju otvori sliku racuna u novom tabu, manje ces da skrolujes i tako ces ustedeti vreme

-budi jako pazljiv na testnom/prvom jobu

-na svakom sledecem jobu posebnu paznju obrati na racun iz proslosti (2013/2014 godina), taj je testni zadatak u radnim jobovima

 

 

 

Find The Quantity And Price For Items.

-pazi na quantity/kolicinu i cenu, sve je objasnjeno u testnim primerima i instruckijama, pitaj ako nije jasno

-budi jako pazljiv na testnom/prvom jobu

-na svakom sledecem jobu posebnu paznju obrati na racun iz proslosti (2013/2014 godina), taj je testni zadatak u radnim jobovima

 

 

 

nemoj da si dozvilis da padnes na ovim jobovima na testnom pitanju zbog zurbe, jer se id posla jako retko menja i neces imati priliku da ih radis posle

samo polako na testnom poslu, triple check i posle ces da ih vozis za manje od minuta

 

 

 

Edited by cedo
Link to comment

meni treba savet koji se poslici najbrze odradjuju

koji su najbolji prema odnosu plata/minuti

 

kao sto rece ordi, hold your horses

napravi sto vise lakih (racun jobova), posle mozes raditi sta hoces, samo ne dozvoli da budes expelled sa premnogo poslova (mada ja jesam :) .. ali ih i radim mnogo uspesnih i pisem tikete za svaku gresku) ... mogu ti uzeti bedz, barem tako citam

 

za pocetak, zaradu mozes maximizirati tako sto ces na na primer u isto vreme raditi vina (time job - pojavljuje se samo jednom dnevno u isto vreme) i drugi neki job (tipa transcribe) ... sto ce reci multitask od lakih poslova (mozes otvoriti koliko hoces razlicitih poslova u isto vreme, ali ne mozes dva ista - sa istim id)

Link to comment

cedo kako ti se pokazalo ono ulaganje u referale na neobuxu? jesi zadovoljan?

nemoj me pogresno razumeti, ali meni to sve deluje kao jedna velika prevara. a tebi  vise verujem nego onim likovima sto pisu po njihovom forumu

Link to comment

cedo kako ti se pokazalo ono ulaganje u referale na neobuxu? jesi zadovoljan?

nemoj me pogresno razumeti, ali meni to sve deluje kao jedna velika prevara. a tebi  vise verujem nego onim likovima sto pisu po njihovom forumu

 

evo ... ovo sam pisao drugom clanu ovde

ok ... probacu sto krace

2 stvari mora da budu ispunjene :

svi referali produzeni na 240 dana

golden account

 

 

sled dogadjaja je:

kupis referale

u toku mesec dana moras da ih produzis na 240 dana (sledeci put je to onda za 8 meseci)

s vremena na vreme recikliras ponekog referala koji nije profitabilan

 

pozeljno je da se koriste promocije (ja sam kupio golden na promociji i produzio referale) - promocija traje do 2 januara, sledeca je za valentajn ...

golden ima smisla na 150 + referala, mada, posto ti radis minijobove imaces + 15% bonusa tamo i mozes ga samo odatle isplatiti

 

za sada nisam dobro razgledao opciju da se ima vise od 500 referala posto su tada i skuplji, a zelim prvo da vidim kako ce ovo ici

 

sve ostalo nema smisla (standard je npr mucenje ...) , a ne znam ni da li ovo ima ... videcu za par meseci, za sada je super

 

misljenja sam ... za sada je super, samo da en prestanu odjednom da klikaju

recikliram povremeno (svaka reciklaza 7 centi) po nekom svom nahodjenju (nikada vise od 1 % dnevno) ... to ne mogu ukratko da opisem

 

ako je nesto nejasno pitaj :)

 

 

edit: sa goldenom dobijas 9 narandzastih oglasa od 1 cent, tako da i to isplacuje golden (~ $30 godisnje)

 

 

 

da dodam konkretne i sveze podatke

 

 

ovako mi klika 250 nreferala (prosecno 1 klik dnevno, a trenutni break even point (BEP) mi je ~0.6 klika dnevno, sto ce reci da sam dobar ~ 30-40%)

33da9u8.png

 

recikliranje i produzavanje, bez toga nista ... cist gubitak

33uxu1h.png

 

 

ovde vidis kako to izgleda u $

322.5 + 9.5 = $331 sam do sada zaradio

od toga otpada 217.5 + 47.5 = 265 na mini jobove

znaci 331 - 265 = $66 od neobuxa ... za ova 2 meseca i 10 dana

prvi mesec se baca u vodu

161b0uo.png

 

 

 

e sad ... od mene mozes cuti sta i kako je kod mene ... tu te necu slagati

ali, nemoj da uzimas zdravo za gotovo i nemoj da bude da sam te ja nagovorio

moze hiljadu stvari da podje po zlu

da neobux nestane, da referali prestanu da klikcu jer je sve namesteno, ne znam ... znam da ako stavim ove pare u banku nema da dobijem taj novac nazad za godinu dana

ne znam ni da li su akcije folcvagena sigurnije

treba prezaliti taj novac pa valjda ce biti sve ok

ne znam

 

kako bilo, da pozivi

 

banner9.gif

Link to comment

evo ... ovo sam pisao drugom clanu ovde

ok ... probacu sto krace

2 stvari mora da budu ispunjene :

svi referali produzeni na 240 dana

golden account

 

 

sled dogadjaja je:

kupis referale

u toku mesec dana moras da ih produzis na 240 dana (sledeci put je to onda za 8 meseci)

s vremena na vreme recikliras ponekog referala koji nije profitabilan

 

pozeljno je da se koriste promocije (ja sam kupio golden na promociji i produzio referale) - promocija traje do 2 januara, sledeca je za valentajn ...

golden ima smisla na 150 + referala, mada, posto ti radis minijobove imaces + 15% bonusa tamo i mozes ga samo odatle isplatiti

 

za sada nisam dobro razgledao opciju da se ima vise od 500 referala posto su tada i skuplji, a zelim prvo da vidim kako ce ovo ici

 

sve ostalo nema smisla (standard je npr mucenje ...) , a ne znam ni da li ovo ima ... videcu za par meseci, za sada je super

 

misljenja sam ... za sada je super, samo da en prestanu odjednom da klikaju

recikliram povremeno (svaka reciklaza 7 centi) po nekom svom nahodjenju (nikada vise od 1 % dnevno) ... to ne mogu ukratko da opisem

 

ako je nesto nejasno pitaj :)

 

 

edit: sa goldenom dobijas 9 narandzastih oglasa od 1 cent, tako da i to isplacuje golden (~ $30 godisnje)

 

 

 

da dodam konkretne i sveze podatke

 

 

ovako mi klika 250 nreferala (prosecno 1 klik dnevno, a trenutni break even point (BEP) mi je ~0.6 klika dnevno, sto ce reci da sam dobar ~ 30-40%)

33da9u8.png

 

recikliranje i produzavanje, bez toga nista ... cist gubitak

33uxu1h.png

 

 

ovde vidis kako to izgleda u $

322.5 + 9.5 = $331 sam do sada zaradio

od toga otpada 217.5 + 47.5 = 265 na mini jobove

znaci 331 - 265 = $66 od neobuxa ... za ova 2 meseca i 10 dana

prvi mesec se baca u vodu

161b0uo.png

 

 

 

e sad ... od mene mozes cuti sta i kako je kod mene ... tu te necu slagati

ali, nemoj da uzimas zdravo za gotovo i nemoj da bude da sam te ja nagovorio

moze hiljadu stvari da podje po zlu

da neobux nestane, da referali prestanu da klikcu jer je sve namesteno, ne znam ... znam da ako stavim ove pare u banku nema da dobijem taj novac nazad za godinu dana

ne znam ni da li su akcije folcvagena sigurnije

treba prezaliti taj novac pa valjda ce biti sve ok

ne znam

 

kako bilo, da pozivi

 

banner9.gif

procitao sam sve sto si ranije pisao, pitao sam te ovo sto si i naveo u drugom delu odgovora, tvoje iskustvo

 

ma, naravno. sigurnost i ptc sajtovi ne idu u istu recenicu nemam ja nikakvu ideju da ulazem nekakav moj novac na neobux, nego razmisljam da li da probam ovo sto skupim na zadacima uloziti u referale ili ne

 

 

jeste lagan i dobro se placa al me ne pusta dalje od testnih pitanja

ja se ulogujem malopre, tri posla, ali ni na jednom ne moze da se radi :S

 

i sad mi autorefresh valjda u nekom momentu nasao task, ali se nije zaustavio, tako da mi tajmer otkucava ali nemam zadatka :frust:

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...