Jump to content
IGNORED

Free Website Hosting


Ankaa

Recommended Posts

Pa hocu da napravim svoj mali stek informacija da ga samo ja vidim, a da moze da izgleda slicno kao kulinarski sajt, kao sto pod kategorijom kolaci ima sa cokoladom, sa vocem i sl. Ne mora da postoji opcija dodavanja slika, ali bi mi koristila opcija tagova 

Link to comment
  • 4 years later...

Moze mala pomoc posto je ovo leglo sajber nerdova. Treba mi licni sajt za blog, putovanja i fotografiju. Ako ima neki link gde mogu to sam da ga jaizradim i da je dzaba. I da je za sajberduduke kao ja i da supercool izgleda (mislim da ima te mogucnosti ako se potrudim). I ako je kome preteklo onih Vucicevih 100€...

Hvala

Link to comment

Pa većina duduka, a bogme i dosta profesionalaca, koristi WordPress kao platformu. Brzo se uči, lako se pravi neki bazični oblik, a postoji i brdo nekih šablona koji su ili free ili nešto sitno. A recimo kod mene firma gura webshop na toj platformi.  Ono, to bar meni prvo pada na pamet kad neko traži tako nešto. 

Link to comment

Jeste malo overwhelming u početku, ali ubrzo ćeš shvatiti da ti zapravo treba po koji dodatak jer je bazična ponuda vrlo... pa hajde da kažem štura :D

 

A kad kreneš da roniš po tim dodacima, e tek onda... Drži brufen u blizini :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...