Jump to content
IGNORED

pogodi nešto o sledećem


Krošek

Recommended Posts

4 hours ago, Shan Jan said:

Ajd da se vratimo finim, neznim, slatkim temama... Sledeci ce nam reci zasto je raskinuo sa svojom prvom ljubavlju :wub:

Evo romantike. Bolje od ljubica. 

Svega se secam :). Ljubio se onako, a dodirivao najlepse na svetu :rolleyes:

Svidjao mi se dugo, verovatno pola prvog razreda, smuvali smo se tik pred raspust. On je tad zavrsavao treci  Ljubili se na nekim naslaganim ciglama, to je bilo nase mesto. Po ceo dan na bazenu, posle uvece opet zajedno. Onda me otac odveo na kampovanje, nisu hteli da me ostave samu. Gde su bili ostali ja pojma nemam. Znam da sam bila ocajna zbog tog kampovanja. Secam se tugovanja, plivala sam kao manijak u jezeru. Bila sam mnogo ljuta. Tata mi je rekao Naci ces novog decka na kampovanju. Znam da sam mu rekla Bas cu u tom selu da nadjem decka. A on meni Ko zeli da nadje decka moze u svakom selu :D

 

Vratila sam se, ljubav se nastavila. Poceo je da mi prica da sam klinka i stalno je to potencirao. Pocele su da me nerviraju neke dve njegove drugarice, nisu me nikako volele. Kako me je gledala jedna urokljiva, mogu i sad da se stresem od toga. 

Raskinula sam 31.avgusta i 1. septembra u skoli sam gledala kroz prozor i secam se da sam bila mnogo tuzna. 

Dve godine kasnije, gospodin vec bio na faksu, nismo se ni vidjali, porucio preko drugarice M da nije za mene izvesni decko sa kojim sam tada bila. I nije bio, nisam ga nesto volela. Tad sam shvatila da me je voleo :D.

Nismo imali ni polovican ako nekoga zanima :D

 

Isto pitanje ako se neko usudjuje 

Edited by Sandradjer
  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Ajd evo ja cu. Bio je letnji raspust posle prvog srednje. Ona je izlazila sa sestrom u jedino ne-turbofolk mesto u gradu. Bila je godinu-dve mladja, sestra isto toliko starija od mene. Fun fact: njenoj seki sam se svidjao :D Al dzaba, mladja je imala divnu dugu plavu kosu i bila jedno nezno bice :wub: Ne secam se ni kad smo se tacno smuvali, to ti je tako kad ide prirodno. Ono cega se secam da smo visili po celu noc ispred njene zgrade kad bih je pratio kuci. Nisam zeleo da prestane taj trenutak. Voleo sam da je drzim odpozadi u zagrljaju i ljubim po vratu (eh mladosti, a sad samo manijacenje sto bi rekao ZliGli).

 

Ostalo klasika, setali se po ulici drzeci se za ruke, visili po uglovima kafica i sl. E da, secam se da je jednom htela da naruci neki skupi sok (pazi ti sad to, skup sok, hvala cika Slobo!). Elem, morao sam strogo muski da joj stavim do znanja da ja ko pravi kavaljer placam al da toliko para nemam :laugh:

 

Raskid nikad gluplji. Trebao sam da se selim u inostranstvo, ja odlucio teska srca da raskinemo. Kad ono posle nedelju dana nista od toga. Dzaba sam pricao, do kraja zivota mislila da sam je ispalio na najgluplji moguci nacin.

 

Posle toga se smuvala sa nekim drugim likom iz drustva, taj je bas bio los, mislim da smo jednom dolazili da mu pretimo. Posle sa trecim iz istog drustva (kad kazem drustva, mislim cela kafana ono nas stotinu), taj je bas bio njanjav a nesto se i pokacio samnom tako da mora da je los lik :sleep:

 

Sretali smo se tu i tamo i u BGu tokom studija. Secam se da mi je jednom delovala kao da se premislja. Posle sam se utovio pa je to premisljanje nestalo, shvatila da ipak nije pogresila :D 

 

isto

 

Edit: e da, nista sex, cista ljubav.

Edited by Shan Jan
  • Wub 3
Link to comment
8 minutes ago, Shan Jan said:

Ajd evo ja cu. Bio je letnji raspust posle prvog srednje. Ona je izlazila sa sestrom u jedino ne-turbofolk mesto u gradu. Bila je godinu-dve mladja, sestra isto toliko starija od mene. Fun fact: njenoj seki sam se svidjao :D Al dzaba, mladja je imala divnu dugu plavu kosu i bila jedno nezno bice :wub: Ne secam se ni kad smo se tacno smuvali, to ti je tako kad ide prirodno. Ono cega se secam da smo visili po celu noc ispred njene zgrade kad bih je pratio kuci. Nisam zeleo da prestane taj trenutak. Voleo sam da je drzim odpozadi u zagrljaju i ljubim po vratu (eh mladosti, a sad samo manijacenje sto bi rekao ZliGli).

 

Ostalo klasika, setali se po ulici drzeci se za ruke, visili po uglovima kafica i sl. E da, secam se da je jednom htela da naruci neki skupi sok (pazi ti sad to, skup sok, hvala cika Slobo!). Elem, morao sam strogo muski da joj stavim do znanja da ja ko pravi kavaljer placam al da toliko para nemam :laugh:

 

Raskid nikad gluplji. Trebao sam da se selim u inostranstvo, ja odlucio teska srca da raskinemo. Kad ono posle nedelju dana nista od toga. Dzaba sam pricao, do kraja zivota mislila da sam je ispalio na najgluplji moguci nacin.

 

Posle toga se smuvala sa nekim drugim likom iz drustva, taj je bas bio los, mislim da smo jednom dolazili da mu pretimo. Posle sa trecim iz istog drustva (kad kazem drustva, mislim cela kafana ono nas stotinu), taj je bas bio njanjav a nesto se i pokacio samnom tako da mora da je los lik :sleep:

 

Sretali smo se tu i tamo i u BGu tokom studija. Secam se da mi je jednom delovala kao da se premislja. Posle sam se utovio pa je to premisljanje nestalo, shvatila da ipak nije pogresila :D 

 

isto

 

Edit: e da, nista sex, cista ljubav.

 

Fali gde je danas?

Link to comment
1 minute ago, Mel said:

Fali gde je danas?

Neke stvari treba ostaviti u proslosti, tako su sladje :heart:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Meni je teško da koncipiram odgovor, jer sa prvom ljubavi (ljubavima) nisam bila u vezi. 

 

Sledeći se bivših ljubavi ne seća sa setom

 

 

Link to comment

Ne želim 

(osim ako nije haka, to bih rado naučio da plešem)

 

 

Sledeći se danas poluraspada 

  • +1 2
Link to comment

Hvala na pitanju. Apsolutno da. Ne mogu da verujem da jos pet nedelja radim bez pauze, a vec odradjeno pet. Moram da smislim nesto pametno 

 

Sledeci jedva ceka vikend 

Link to comment
14 minutes ago, Sandradjer said:

Hvala na pitanju. Apsolutno da. Ne mogu da verujem da jos pet nedelja radim bez pauze, a vec odradjeno pet. Moram da smislim nesto pametno 

 

Sledeci jedva ceka vikend 

:srdoc:

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

:srdoc:

Zeki, zeki. No, izdrzacu. Nesam od juce 

7 minutes ago, Milosh76 said:

Nisam...treba

 

Sledeci ima kadu, a ne tus kabinu

Nema kadu

 

Sledeci jede brzo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...