Jump to content
IGNORED

pogodi nešto o sledećem


Krošek

Recommended Posts

E, na ovo ne mogu da odgovorim, čekam prvo da nekom uvalim da odradi kupatilo (po mogućnosti roditeljima ako se slože da dodju kod mene u stan na par nedelja - već sam sve dogovorio sa radnicima, ali me mrzi da se cimam)

 

 

 

Sledeći je gledao noćas Twin Peaks, ali će sada ponovo.

Edited by Jeremija
Link to comment

ne gledam serije zbog malopre pomenute anhedonija :lol:

 

sledeći uopšte ne kapira zašto se MORA ići baš na more kad se ima godišnji

(mislim ja preko 20 godina nisam bio na moru a sad bih pre išao u obilazak atine manastira barselone južne amerike buenos airesa itd itd)

Edited by Gospodin Slucaj
Link to comment

Netacno... za pocetak je zdravo promeniti uobicajnu okolinu, a morski vazduh je izuzetno zdrav... recimo

 

Sledecem youtube sluzi vise za strucno informisanje/usavrsavanje nego za gledanje spotova/sporta/zabavu u bilo kom obliku

Link to comment

ooo, kapira, kapira.

kad je to sunce koje prži tamo iza suncobranskog štita, a talasi u jednoličnom ritmu pljuskaju i ljudi nema, sem neodređenog žamora u daljini, i ti si sam sa svojim mislima i dobrom knjigom, onda vreme stane, a ti si baš tu - u sred svoga života, i taj život je odjednom dobar, lep i jednostavan kao kad si bio dete. jedino na plaži je vreme nepomično.

more je izvor života (je li tako, moke...)

 

jok. uglavnom zabava.

 

Sledeći ne zna kako će postići naredna 3 dana...

Edited by pt 2.0
Link to comment

pa bogami se brinem za zdravlje od onolikog dolče vitea :D koji me čeka u avgustu

 

sledeći ima samo par godinica radnog staža (ili ni toliko) i verovatno će umreti na ulici kad ostari

Link to comment

Netačno, po ovoj vrelini ne bih išao nigde, ni za karton vinjaka.

 

 

 

 

Sledeći više voli sladolede sa voćnim ukusom, od onih čokoladno-vanilastih.

Link to comment

baš retko, ponekad kad crtkam za svoju dušu, češće koristim patent-olovku

 

 

 

 

Sledeći je kao klinac mislio da ona crveno-plava tvrda gumica za brisanje može brisati greške učinjene hemisjkom olovkom.

Link to comment
  • Tpojka pinned this topic
  • Krošek locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...