Jump to content
IGNORED

Wtf 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    84

  • renne

    60

  • Arkadija

    29

  • dùda

    17

novak cc bh na nadalov fh, nadal po sred mreže

delovalo je da mu je novak bacio ciglu, tako je žestoko bilo

 

meni danas par tih udaraca, na kojima je rafa bio i to sa forhendom a nije uspeo da prebaci nazad, iznenađenje dana

 

od kad je nole postao snagator  :o

 

posle jednog takvog udarca je viško ispalio ono o obaranju pesnica 

Edited by dùda
Link to comment

novak cc bh na nadalov fh, nadal po sred mreže

delovalo je da mu je novak bacio ciglu, tako je žestoko bilo

 

meni danas par tih udaraca, na kojima je rafa bio i to sa forhendom a nije uspeo da prebaci nazad, iznenađenje dana

 

od kad je nole postao snagator  :o

 

posle jednog takvog udarca je viško ispalio ono o obaranju pesnica 

 

Nadal je u nacelu vratio igru ali ne stize vise na onaj svoj forhend i njegovi loopsided udarci sa FH strane nemaju vise tu ostrinu, samo povremeno prorade kod inside-in forhenda. Dok sam gledao njegov mec protiv Ferera to mi je najvise upadalo u oko, Dacha je bez problema vracao duboke TS forhende maltene sa osnovne linije, a nekad je morao da trci do svlacionice da ih vraca.

 

Ovo veceras je bio prilicno peske mec za Novaka, cak je igrao i preterano agresivno kad je shvatio da mu servis nije bukvalno ni pod kakvim pritiskom i da mu se moze da vise rizikuje. Ne mogu da se setim njegovog meca sa Nadalom da nikad nisu igrali cak ni na razliku u njegovim servis gemovima.

Link to comment

НЂ се са РФ већ дуже мучи око тога међусобног скора, увек изједначи па корак назад, никако да поведе. Није то нешто од велике важности, али је занимљиво.

Edited by Korki
Link to comment

Nadal je u nacelu vratio igru ali ne stize vise na onaj svoj forhend

slažem se, ali je danas bilo nekoliko siuacija gde je nadal bio lepo na lopti, pa opet nije uspeo da vrati

Link to comment

Није само до ФХ Надала, који није као онај некада већ и до сервиса а то је смрт у игри против Ђоковића.

Link to comment

slažem se, ali je danas bilo nekoliko siuacija gde je nadal bio lepo na lopti, pa opet nije uspeo da vrati

 

Pa, dobro, ni kad je bio u najboljoj formi nije mu svaki forhend bio viner, narocito ne protiv Djokovica. Hteo sam da kazem da je Rafa uhvatio osnovu svoje igre ali su mu glavna oruzja malo ostala bez zuba. Za nivo na kojem Novak i Rodzer trenutno igraju to je jednostavno premalo. Ovo danas je bio zalosno (za sve osim za Novakove navijace :lolol: ) rutinski mec, nijednog trenutka nije ni zalicilo da bi moglo da se zakuva. Novak je imao rezultatski i komfornijih meceva protiv Rafe ali da EKG meca bude ovoliko ravan od pocetka do kraja to se mozda desilo samo u onom mecu u Monte Karlu i nikada vise.

Link to comment

Zastrašujuće je koliko je na par dobijenih poena odličnim vinerima Novak ostao hladan bez emocija i reakcije tipa fistpumping i sl.

 

E sad sutra... ako ovakav bude protiv Švajcarca, ovaj nema šanse ko god mu u boksu sedeo, Mirka ili Dona :D

 

sent...using...

Link to comment

Po Novaka bi verovatno bilo mnogo bolje da igra sa Federerom, iz vise razloga. Prvo, ocekivani clash of the titans za kraj sezone, blablabla... drugo, sansa da izjednaci H2H, sto mozda i nije toliko bitno jer kapiram da ce na kraju karijere biti pozitivan, nece se Federer jos povuci a vremenom ce imati sve manje sanse da pobedi... i trece, mozda i najvaznije, mislim da je Vavrinka potencijalno zajebaniji protivnik kad je u elementu nego Federer u svom trenutnom najboljem izdanju. Svaka cast Rodzeru za karijeru ali njegov trenutni maksimum nije problem za fokusiranog i nalozenog Novaka (sve suprotno od onoga iz prethodnog meca), dok je Vavrinka totalni ludak i kad opusti ruku i pocne da prangija, zajeban je ko kratko cebe. Dobra stvar je sto on tako odigra recimo svaki peti bitan mec i zbog toga valjda i nije imao jos bolju karijeru, ali po meni je jako nezgodan protivnik.

 

Naravno, odigrao sam singl na Stanislava, ceka se 90 ojra ako uspe da iznenadi Lignjoslava :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...