Jump to content
IGNORED

Igrice za mobilni


katamaran

Recommended Posts

  • 1 year later...

Ima li igara da može da se odigra nešto, onako neobavezno, a da ne mora da se svako malo gledaju neke reklame jer neću da im dam pare?

 

Treba mi neki chill... Kad kažem čil mislim zen.

Link to comment

clešić i dalje neprikosnoveni br. 1

 

mada je na putu da se deinstalira uz pomoć stručnjaka iz drajzerove, samo nemam muda da odem tamo

Link to comment

Pa zen je kao ležim, jedna ruka drž mobilni na stomaku a druga polu fiksirana (radi samo kažiprst) pipka po ekranu. Ta neka igra nije pokušaj da se napravi neki RPG u mob varijanti već je klik. skrol. pip. klik i klik. malo skrol, pip. klik. slajd... i tako... traje dokle je meni da traje. :D

 

Realno nemam pojma, nekoliko puta sam probao igrice na mobilnom al meni to nisu igrice, to mi sve nekako.... bezveze, šta li? :sad:

 

46 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

clešić i dalje neprikosnoveni br. 1

 

 

Šta je clešić? Daj puno ime da ga potražim

Link to comment
58 minutes ago, Singer said:

Pa zen je kao ležim, jedna ruka drž mobilni na stomaku a druga polu fiksirana (radi samo kažiprst) pipka po ekranu. Ta neka igra nije pokušaj da se napravi neki RPG u mob varijanti već je klik. skrol. pip. klik i klik. malo skrol, pip. klik. slajd... i tako... traje dokle je meni da traje. :D

 

Realno nemam pojma, nekoliko puta sam probao igrice na mobilnom al meni to nisu igrice, to mi sve nekako.... bezveze, šta li? :sad:

Isto tako. Služe mi samo, i dobro to rade, da mi na par min skrenu pažnju sa posla, obaveza..

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
19 minutes ago, John Coltrane said:

Koja vam je najbolja vožnja za mob? 

Ja sam probao samo beach buggy racing :D  samo prvi dio. Odlicna, optimizovana, sve 5. Ove need for speed kao nisam ni probao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...