Jump to content
IGNORED

Igrice za mobilni


katamaran

Recommended Posts

56 minutes ago, Filozof manijak said:

Bolje ne ulazi u taj vilajet,  ja sam se navukao kao poslednji narkoman :ph34r:

Neverovatno imerzivna i addiktivna igrica (bar za mene)

već sam ušao sa clash royal

:cry:

Link to comment
On 3.11.2022. at 10:01, Filozof manijak said:

Teškoe :cry:

 

On 3.11.2022. at 6:56, Filozof manijak said:

To je 1 banda neradnika, moj kumse. Da sam ja neka vlast, svi bi oni riljali bašte u rudniku za dopunske časove i procenat. :hitler:

 

On 2.11.2022. at 21:28, kud u maglu Simoviću said:

zimski raspust, letnji raspust, prolećni raspust, nova godina,sretenje, dan primirja, prvi maj, drugi maj, božić, uskrs, rastko nemanjić

 

jel može ne prste ruke da se prebroje dani kad prosvetari rade

:fantom:

 

 

On 20.11.2022. at 0:18, kud u maglu Simoviću said:

nisam ja prosvetni radnik

:fantom:

 

1 hour ago, Filozof manijak said:

Bolje ne ulazi u taj vilajet,  ja sam se navukao kao poslednji narkoman :ph34r:

Neverovatno imerzivna i addiktivna igrica (bar za mene)

 

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

već sam ušao sa clash royal

:cry:

 

 

:fantom::fantom::fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Najbolja igrica je Merge Mansion. Baba i klinka sređuju neko dvorište, ima i kuća, ali do nje nikad nećeš stići. 

Takođe i Mergedom, tu sređuješ sobe.

Imam trenutno i Tap the Frog, to je procenjujem za mentalni uzrast predškolsko. Ja je volim jer je beskrajno glupa i laka i igranje. Najviše volim kad slažeš ploče od torti. 

Ranije sam volela Zombi Cunami, Gardenscapes i Homescapes. I Fishdom. To je maksimum kognitivnog napora koji ulažem. Trčim i preskačem rupe, i to je to, ili merdžujem. Mora malo i da se isplanira šta ćeš prvo a šta drugo, red veličine mentalnog napora deteta da li prvo da se izigra ili prvo da ode da piša da se ne bi upišalo. Otprilike taj nivo složenosti odlučivanja.

  • Tužno 1
Link to comment
9 hours ago, Svemir Zeka said:

Najbolja igrica je Merge Mansion. Baba i klinka sređuju neko dvorište, ima i kuća, ali do nje nikad nećeš stići. 

Takođe i Mergedom, tu sređuješ sobe.

Imam trenutno i Tap the Frog, to je procenjujem za mentalni uzrast predškolsko. Ja je volim jer je beskrajno glupa i laka i igranje. Najviše volim kad slažeš ploče od torti. 

Ranije sam volela Zombi Cunami, Gardenscapes i Homescapes. I Fishdom. To je maksimum kognitivnog napora koji ulažem. Trčim i preskačem rupe, i to je to, ili merdžujem. Mora malo i da se isplanira šta ćeš prvo a šta drugo, red veličine mentalnog napora deteta da li prvo da se izigra ili prvo da ode da piša da se ne bi upišalo. Otprilike taj nivo složenosti odlučivanja.

 

Teškoe :cry:

Link to comment

Ja igram Kingdom: New Lands i nastavak Kingdom: Two Crowns. To su strategije sa zanimljivim konceptom tower defense i resource management, ali i malo drugacijim user interfejsom, koji je odlican za mobilne telefone, a onako malo dosadan za komp. 

 

Igra je dosta ozbiljnija od uobicajenih 5minutnih mobilnih igara za razbibrigu, mada moze da se igra ispresecano.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...