October 2, 201510 yr Meni niko ni ne igra. Neki nisu ni na klupi. Oni sto igraju, primaju gol od raspalog partizana. Edit: Pardon, primaju dva gola. Edit 2: Tri. U sledecem kolu da stavis jedno 2-3 igraca Bilbaoa obavezno.
October 22, 201510 yr Prva utakmica je u 5 veceras, da znate za deadline. Neka neko proba da promeni redosled igracima na klupi, pa nek' mi kaze je l' mu "zabavno" kao meni...
October 22, 201510 yr Author Ubacili A. Zivkovica, cena 4,5. Predrag Luka i dalje superstar Partizana. Plus dres A. Zivkovica je crveno-crni, mozda ovaj fantazi daje zagonetke o transferima ko Misko Raznatovic na tviteru. Ja tipujem na prelazak u Milan ili Ajntraht.
October 22, 201510 yr Prva utakmica je u 5 veceras, da znate za deadline. Neka neko proba da promeni redosled igracima na klupi, pa nek' mi kaze je l' mu "zabavno" kao meni... Golman i bar jedan odbrambeni da ti budu iz Atletika, jes cula?
October 22, 201510 yr Golman i bar jedan odbrambeni da ti budu iz Atletika, jes cula? Nemam nikog ni iz Bilbaa ni od vasih, rekla bih da to znaci da ce biti nereseno.
October 23, 201510 yr Grankvist i Hamuma 6 i 8 ostalo jad i cemer. No, dobro, cela liga je u 25 poena +-
October 23, 201510 yr Rukavina 9, Hofmann 7, Higuain 5 i dvojica po 4. Uspeh je sto sam ovog puta bar skupila 11 koji su igrali.
October 23, 201510 yr Inace, od ostatka lige mogu da udjem u 1 tim, u ostale ne moze. :0.6: U LS i dalje ne moze ni u jedan.
November 6, 201510 yr 2 izmene urodile plodom Obamejang i Lafata + Aduriz i eto 30 bodova samo od njih
Create an account or sign in to comment