Jump to content
IGNORED

James Leg (Chattanooga, TN, U.S.A.)


bad music for bad people

Recommended Posts

Novi Sad je bio do jaja. Međutim, onaj mi se prostor ni ispunjen kao što je bio u utorak ne dopada. Beton, zveči, ladno, zajebano za ozvučiti + se Džejms žalio da mu monitor nije radio i urlao je iz petnih žila i posle koncerta sam mislio da će da izgubi glas kako je govorio. Ipak nije i sinoć su razvalili Zaječar :)

Inače, uprkos "prihvatljivoj ceni" ulaznice ns ekipa se opet pokazala kao najstipsarskija u državi kad je mrč u pitanju.

 

Večeras Niš @ Feedback od 22, sutra Kladovo @ Fusion i veliko finale u Beogradu u subotu @ Gun Club, 22:00

puši ga, častio sam bubnjara pivom :lolol:

a jbga kad su to sve "punkeri". koliko bi ljudi bilo da je karta bila recimo 300 kinti?

 

Link to comment

puši ga, častio sam bubnjara pivom :lolol:

a jbga kad su to sve "punkeri". koliko bi ljudi bilo da je karta bila recimo 300 kinti?

 

Haha. Da, Mat pije samo jedno pivo na dan do dva i to posle svirke.

Bre, pojma nemam, ali je trebalo da makar stave neku simboličnu kartu. No, koga zabole ;)

Link to comment

Karta danas do 15h u Šikarici i Pinball Wizard Records prodavnici 1000 din. Uveče na ulazu u Gun Club - 1300 din.

 

Satnica:

Vrata 21:30

Janes Leg na bini najkasnije od 22:30!!

Link to comment

Sinoć u klubu Fusion...,,THE MAN is in the house" 

onaj trenutak kada na solo deonici od cimanja glavom čelom overi mikrofon...a onda opet ...i opet...

obojica piju samo VODA VODA a rokaju ko opareni.

Tražite bis...srca imaju.

Highlight ,,The Cure" cover.

12190802_10207834066235683_4536970062552

Edited by Musky
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...