Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LEFT LANE CRUISER (Fort Wayne, IN, U.S.A.)

Featured Replies

  • Author

  • Author
Satnica za večerašnji koncert:

Vrata 21:30

Left Lane Cruiser 22:00

 


Zadrzi ih u sanku,ne mogu da stignem pre pola 11...;)

12240868_1667678583513814_71886117784406

 

12188195_1667678593513813_73651623103959

 

 

12237962_1667678603513812_35919245981833

Bravo Vaso care! 

 

Bilo je fantasticno, momci uzivo melju kao kombajn. Kako dobar zvuk, ubija. Ne foliraju se, kako zvuce uzivo tako zvuce i na albumima, to je to. 

 

Bend zasluzuje mnogo vecu paznju i mnogo vise publike, pa bar za Amerikanu DOa. Rdjavi, hvala na koncertu, nadam se da si dobro prosao. 

Zasluzuje i malo bolju publiku od ove koja je dosla u KC Grad. 

 

RIP publika :(

 

Barem su dosli u bas velikom broju, pretpostavljam da je Bad zadovoljan.

Pa dobro, doslo je sigurno i dosta ljudi koji bas ne slusaju bend ili ne toliko, tako da nisu verovatno mogli skroz da se prime. A malo i jebe onaj prostor, tj oni stubovi, i sto je bend nisko pa se ne vidi osim ako stanes bas uz binu. Al jbg, to ti je tako kod nas danas, momke nije sprecilo da razvale. 

  • Author

hvala što ste bili ljudi :) 

 

meni je bilo opasno dobro! mnogo bolje nego 2008. u skc-u, premda ne mogu da prežalim što je promenjen bubnjar, ali svaka čast i ovom liku koji odjebava celu turneju sa smrskanom cevanicom iz bajkerske nezgodne pre dva meseca.

ali kakvo krljanje i naročito kad basista džo zasedne i raspali slajd po skejtu. veći deo koncerta sam stajao pozadi, ali sam poslednjih 15-20 minuta bio pored miksera, gledajući binu sa strane kao i skoro sve prve redove.

meni je publika bila kul. nisam video nijedan incident, nije bilo smarača "jel-možemo-nas-dvoje-na-jednu-kartu". matoriji pozadi, nešto mlađi u prvim redovima.

ja sam super prošao, bend je pokidao na mrču, posle sam vodio basistu u neku gajba/birtiju, pa se tamo dokusurili sa ekipom iz pinbola i pomorcem đetićem.

 

najveća mi beda što su plakali za džidžom, a nisam mogao da im pomognem po tom pitanju :(

Da jebote, video sam kako ide sa ufalcovanom desnom nogom i rekoh wtf, jos bez staka, pa se peo uz stepenice i sve staje na tu nogu. Doduse nije mu to noga za bas bubanj, levoruk je, ili je namerno okrenuo bubnjeve zbog povrede? Bez obzira, rispekt. 

 

Ozvucenje je bilo dobro, a i prostor ne bi bio los da nije stubova i da je bina za nijansu izdignutija (mada ovaj sedi, mozda je malo i do toga). No nebitno sve u svemu rokenrol!

Odlicno bilo,mnoooogo bolje nego pre 7-8 godina.Doduse mogli su nesto duze da sviraju,al verovatno su kratili zbog bubnjara.

Publika je bila ok i bilo je nenormalno ljudi-ja sam ocekivao pola od sinoc

Mada kada dolazi i matora blues ekipa tu poseta tesko da moze da omane.

Zvuk ok,al Grad je kita od prostora,narocito za ovakve koncerte.

Bad broji kesic:),dobro mu ide ove godine...:)

  • 4 weeks later...
  • Author

Sranje, Džo (bas + skejt!!) popio pedalu :(

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.