Jump to content
IGNORED

US Open 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    201

  • Timmy

    96

  • 189-

    68

  • dùda

    53

Top Posters In This Topic

Meni nije čudna izjava Roberte. Kako da joj ne bude sa jedne strane i malo krivo zbog toga. Grand slem se dešava jednom u par decenija i gde bas ona da bude ta koja će ga sprečiti :)

Link to comment

Jedna od gorih igračica kad gubi po ponašanju je Jelena Janković. Digresija.

ma daj, ne mešaj babe i žabe

 

jelena se ponaša gadno, ali to je uglavnom usmereno ka njenom boksu

ne sećam se da sam videla da urla na greške protvnice

Link to comment

Nikad nisam simpatisao niti navijao za Serenu. Naprotiv, bila mi je oduvek odbojna i iritantna.

 

Ali posle svih ovih godina dominacije, moje poštovanje prema njoj je mnogo poraslo. Donekle i simpatije.

 

Žena je jednostavno najbolja. A nedostatak kvalitetne konkurencije joj nije dao motiva da igra i trenira na svom maksimumu, što je uzrokovalo da je gledamo u svakakvim izdanjima.

 

Sve u svemu mislim da zaslužuje veliki respekt od svakog ljubitelja tenisa. Kao i žal za propuštenom istorijskog prilikom. A plašim se da je ovo bila poslednja šansa za to.

 

Sve su to opšte stvari koje niko ne spori. Sa sportske strane samo budala ne zna šta je ta žena uradila u tenisu i koje to poštovanje i divljenje zavređuje.

 

 

Jedna od gorih igračica kad gubi po ponašanju je Jelena Janković. Digresija.

 

Ma mene ona nervira a naša je, mogu da zamislim da nije.

Link to comment

Dudo, dosta si neobjektivna kad nekog nesimpatises.

pa vrati se malo nazad i vidi šta piše renne koji simpatiše serenu

ništa gora ja nisam napisala, naprotiv

 

a ako se dobro sećam, federer je bio jako srećan što je partibrejker

nije mu palo na pamet da žali zbog novakovog prekinutog niza

i meni je to normalno, a ne obrnuto

to je sport

Edited by dùda
Link to comment

Nikad nisam simpatisao niti navijao za Serenu. Naprotiv, bila mi je oduvek odbojna i iritantna.

 

Ali posle svih ovih godina dominacije, moje poštovanje prema njoj je mnogo poraslo. Donekle i simpatije.

 

Žena je jednostavno najbolja. A nedostatak kvalitetne konkurencije joj nije dao motiva da igra i trenira na svom maksimumu, što je uzrokovalo da je gledamo u svakakvim izdanjima.

 

Sve u svemu mislim da zaslužuje veliki respekt od svakog ljubitelja tenisa. Kao i žal za propuštenom istorijskog prilikom. A plašim se da je ovo bila poslednja šansa za to.

 

Mada mislim da je u ovom slučaju besmisleno objašnjavati, ali da plusjedanujem tvoj post kad se već neko iscimao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...