Jump to content
IGNORED

US Open 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    201

  • Timmy

    96

  • 189-

    68

  • dùda

    53

Top Posters In This Topic

ma bre, tenis koji ona igra je, bez obzira na probleme sa kretanjem, prosto klasu iznad svega sto ostale mogu da pruze. a isto vazi i za federera u najvecem delu njegove karijere.

pre treba mi koji uvek navijamo protiv njih da se zapitamo sta s nama nije u redu :D

Link to comment

pre treba mi koji uvek navijamo protiv njih da se zapitamo sta s nama nije u redu :D

ja često navijam za federera, ono, ne navijam nešto baš za njega, ali ne navijam ni protiv njega

njegovo tenisko umeće izuzetno poštujem

sa serenom to već nije slučaj

ne mislim da je njen tenis toliko bolji od ostalih, prosto, ona po snazi ne spada u wta

Link to comment

Ja inače jako gotivim Serenu, ali danas je usrala motku za sve pare

tu sam i ja negde, tj. bila sam, ali u poslednje vreme toliko drami da se ne da gledati, a danas se ponašala potpuno nedolično

 

ono, kao da niko drugi nema prava da igra dobar tenis

nedostojna kada gubi, a to je velika falinka

Link to comment

Meni je večeras izgledalo kao da će u nekom trenutku da priđe Roberti i nalupa je reketom ili išutira... bila je izuzetno neprijatna i agresivna.

 

sent...using...

Link to comment

nedostojna kada gubi, a to je velika falinka

 

Ovo pre svega, iako mislim da si htela da kažeš nedostojanstvena. :) Apsolutno u svakom momentu i protiv svakoga navijam za tog nekoga. :)

 

Zato su ona i Fed dva sveta i neuporedivi, iako je i ovaj imao ispade (doduše, ko nije). 

Edited by Mil@n
Link to comment

roberta upravo priča na presici kako joj je žao što zbog nje serena neće osvojiti sezonski gs  :isuse:

 

ed

jer ''je ona broj 1 i to je zaslužila''

 

ooo devojko, idi naspavaj se bre   :twak:

Edited by dùda
Link to comment

Pa kao Đovak kad se izvinjava Feđi

:D

i rafa feđi kad ga je ono totalno odrao u jednom finalu rg

 

zato se serena i feđa ne izvinjavaju nikome

i u pravu su

 

oćeš trofej ?

budi bolji od mene.

Edited by dùda
Link to comment

Nikad nisam simpatisao niti navijao za Serenu. Naprotiv, bila mi je oduvek odbojna i iritantna.

 

Ali posle svih ovih godina dominacije, moje poštovanje prema njoj je mnogo poraslo. Donekle i simpatije.

 

Žena je jednostavno najbolja. A nedostatak kvalitetne konkurencije joj nije dao motiva da igra i trenira na svom maksimumu, što je uzrokovalo da je gledamo u svakakvim izdanjima.

 

Sve u svemu mislim da zaslužuje veliki respekt od svakog ljubitelja tenisa. Kao i žal za propuštenom istorijskog prilikom. A plašim se da je ovo bila poslednja šansa za to.

Link to comment

Ovo pre svega, iako mislim da si htela da kažeš nedostojanstvena. :) Apsolutno u svakom momentu i protiv svakoga navijam za tog nekoga. :)

 

 

 

Jedna od gorih igračica kad gubi po ponašanju je Jelena Janković. Digresija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...