Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

Kakva utakmica Kalinica i Ilicica :Hail:

 

A bobami i Vecino i Badelj odlicni. Sve u svemu, odlicna utakmica.

Prvi put u ovom milenijumu Fiorentina prva na tabeli. 

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Kakva utakmica Kalinica i Ilicica :Hail:

 

A bobami i Vecino i Badelj odlicni. Sve u svemu, odlicna utakmica.

Prvi put u ovom milenijumu Fiorentina prva na tabeli. 

 

Ne znam zasto niste presli na 4-x-x i dodatno pritisnuli kada ste vec osigurali tekmu, nego izlazi Kuba a ulazi Tomovic :isuse:

Moglo je ovo jako ruzno po Inter da se zavrsi :dry:

 

Najzanimljivija sezona in years.

 

Kako stvari stoje za scudetto ce trebati ~ 80 bodova. A mi ih necemo skupiti :dry:

Link to comment

Ne znam zasto niste presli na 4-x-x i dodatno pritisnuli kada ste vec osigurali tekmu, nego izlazi Kuba a ulazi Tomovic :isuse:

Moglo je ovo jako ruzno po Inter da se zavrsi :dry:

 

 

Kako stvari stoje za scudetto ce trebati ~ 80 bodova. A mi ih necemo skupiti :dry:

Pa ulaskom Tomovica smo valjda i presli na 4-4-2, mada nisam nesto obracao paznju bio sam previse uzbudjen :D

 

Fiorentina je mogla mozda i konkretnija biti u drugom, ali jbg, vjerovatno ipak nisu i dalje toliko sigurni u sebe. Ja bi volio da smo pustili Interu loptu i krenuli na kontre, ali bla, koga briga posle onakvog rezultata.

 

I dalje mislim da ce Juventus uzeti titulu. Jedini su za koje mi se cini da mogu da naprave neku seriju od 10 pobjeda. 

Link to comment

Meni kao nekome ko gotivi Milan najviše u Italiji nikada Inter nije bio simpa, ali kada na sve to se doda da Mancini i njegova klika za pranje para su glavni u Interu samo pogoršava moje mišljenje o njima. Ništa nije bolje ni u Milanu, gde na klupi sedi drugi kraj te klike koja služi za mužu novca od vlasnika. Jedini je problem što tamo ipak sedi ćelavi koji drži zmiju u džepu.

 

Kako se Mancini prebacuje iz kluba u klub tako Ramadanijevi puleni prelaze kod njega. I sve to zbog Jovetića koji je jedini top igrač Ramadanija na čijim leđima se već par godina šlepaju poluproizvodi iz Srbije sa etiketom top igrača, sve u interesu pranja novca u kojima su svi dobri sem vlasnika klubova.

 

Znaci Ljajic i Nastasic su prevare od igraca?

Link to comment

Pa ulaskom Tomovica smo valjda i presli na 4-4-2, mada nisam nesto obracao paznju bio sam previse uzbudjen :D

 

Fiorentina je mogla mozda i konkretnija biti u drugom, ali jbg, vjerovatno ipak nisu i dalje toliko sigurni u sebe. Ja bi volio da smo pustili Interu loptu i krenuli na kontre, ali bla, koga briga posle onakvog rezultata.

 

I dalje mislim da ce Juventus uzeti titulu. Jedini su za koje mi se cini da mogu da naprave neku seriju od 10 pobjeda. 

 

Meni nije delovalo tako, Tomovic je usao na rwb, a cim se povredio Roncaglia preuzeo je njegovo mesto a ovamo je presao Gilberto. Ostali ste ponovo sa trojicom pozadi.

Prizeljkivao sam Babacara i Bernardeschija, bili su spremni za totalno ponizavanje :dry:

 

Nije problem los rezultat. Problem je sto Juventus ne lici ni na sta. Odnosno nije problem uopste  :D

Link to comment

Kad je Fiorentina zadnji put osvojila? Bilo bi lepo da se ove sezone karte malo promesaju, u zadnjih 25 godina valjda su samo Roma, Lacio i Napoli nakratko prekidali dominaciju Juventus-Milan-Inter...

Link to comment

Vec 2:0 na Siciliji, ali opet DDR DC a L.Castan na klupi.

 

edit: U tom ce i Zervinjo, solo akcijom, za 3:0

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...