Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Evo i petarde na Olimpiku :).

 

i na sve sanse i tecnu igru DSantis skida i penal i sut posle odbrane penala :Hail:  Daj malo da nas i oni obraduju posle 2 losa rezultata.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ovi su toliko losi da smo trebali deset da im damo. Na svu muku me ispizde Borriello, ovde je imao vise valjanih poteza no u celom mandatu u nas. Da ga je zaboo na pocetku bila bi borba za bod :dry:

Dzeko i dalje ne igra kako treba. Jes da se trudi muski, radi milion stvari na terenu, ali i dalje ulazi u premalo sansi. Valjda ce i to doci. Da me se ne svati pogresno, car je.

 

e: e, i neka dva bezveze tima igraju trenutno jako nervoznu tekmu. Jedan prema nula za manje antipaticne.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Mada je Lemina zakuvao odmah posle Iguaina za 2:0. Bice ovde zanimljivih 20min do kraja.

 

edit: Nesto sam se prebacio, htedoh pitati otkud Cuadrado u Juveu? To pozajmica? Znam da je imao nastup za Chelski u ovoj sezoni.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Vec treci poraz, u samo 6 kola, ko bi rekao.

 

Sjajna scena dok Iguain izlazi sa terena i dobija ovacije, na momenat snimaju lozu i filmadziju koji je hladan kao spricer :D

Link to comment

Vec treci poraz, u samo 6 kola, ko bi rekao.

 

Sjajna scena dok Iguain izlazi sa terena i dobija ovacije, na momenat snimaju lozu i filmadziju koji je hladan kao spricer :D

Da, meni se cak ucinilo da motri na reakciju stadiona... Lepa serija Napolija, samo da nastave konstantnije da igraju i bice ok. Juventus iznenadjenje...

Link to comment

Steta za Insignea, nadam se da nije teza povreda. Odlicno igra zadnjih par utakmica, od Pescare nije bio toliko dobar. 

Nije mi jasan Allegri sa stavljanjem Padoina, bilo je toliko ocigledno da ce ga Insigne iskasapiti. Allan odlican, Higuain i Callejon takodje. Napoli je i te kako ziv. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...