Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

Felipe Melo: "I chose 83 because it's the year I was born, plus eight represents infinity and three stands for the Holy Trinity."

 

Oukej. 

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Ako bude zdrav, Jovetic je realno ogromno pojacanje. Nema u Italiji puno igraca njegovog kvaliteta, moze sam da dobija utakmice. No, do sad prakticno nijednu sezonu u karijeri nije bio skroz zdrav. Vidjecemo. Inter je dosta dobrog napravio u ovom prelaznom roku, a meni i dalje Perisic izgleda kao mozda i najbolje pojacanje.

 

Jedino sto nema ni najmanje kreativnosti na sredini, izgleda pomalo kao Stramaccionijev tim [samo kvalitetniji], gdje imas 6 defanzivaca, 4 ofanzivca i to je to. 

 

Inace, za ovog Albanca Manaja kazu da je ekstra talenat. Debitovao je protiv Atalante. 

Link to comment

ne znam za perisica, nisam ga nijednom gledao... jel' on igra iza napadaca ili klasicnog centarfora. nije se bas nadavao golova u nemackoj.

 

ja tako zamisljam idealan tim - kreativna desetka oko koje se sve vrti i ostali

Link to comment

Mrzi me da sabiram, ali deluje da se Juve isprsio dosta vise od ostalih. Inace, negde sam procitao da Milan placa, pored Mihe, jos uvek i Sedorfa i Pipa zbog jendnostranog raskida ugovora. Kraljevi menadzmenta :Hail:

Link to comment

Juventus ~120, Roma ~105, ako se dobro secam s neke grafike. Milan i Inter malo iznad 90, ostali mnogo manje.

Iako i juventus ima dosta balasta ipak imaju osetno vise upotrebljivih igraca, nama svakojaki jedu ozbiljne pare. Jebem ti Gervinha i Colea.

Link to comment

Od naših samo Ljaja i Dete Đorđević imaju više od milion? Ostali su u stotinama K, red veličina približno koliko bi mogli da dobijaju i ovde, da je iole sređena situacija

Link to comment

Da, Vida je klasa za sebe. I Basta je blizu sa 800k, kao prekaljeni provereni prvotimac, 10 god je tamo. Ostali ne mlate neke neuporedive pare za naše uslove. Ipak je to Italija, osim ovih nekoliko kapitalaca što nam igraju u Engleskoj, ostali po manjim ligama  imaju još manje

Edited by levi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...