Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Наравно да су цењене колеге дволигаши изгубили, било је јасно да ће тако бити чим се Моћа сврстао на њихову страну.

 

Најпоштеније је да сви будемо у бубњу, али ја бих радо био последњи, чисто да проверим да ли сам био у праву што сам се за то залагао. Због тога нудим замену места свакоме ко се нађе испод мене на извлачењу. Осим малкину, наравно. :fantom:

Link to comment

Transferi draftovanih igraca medju nama su dozvoljeni?

 

U septembru prvi bira poslednji u h2h ili klasiku?

 

Svi u bubanj i pali generator!

 

Edit: Prsline, raduj se- preglasali smo Toluu :D

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

ima li mesta saborci?

Što da ne, ti bio 19. što znači da u ligu ulazi i naš drug averejdž, ima li šta lepše nego kad od njega izgubiš? Nek se samo ostali izjasne

Link to comment

Ја бих волео да прво одиграш једну сезону у регуларном Фантазију пошто си скроз нов на форуму, па може да се деси да отперјаш после неког времена, што нама руши цело такмичење јер имамо још два драфтовања и ако те нема остају ти у тиму играчи који су драфтовани.

 

Сви смо тако улазили у драфт лигу, да не мислиш да си оштећен.

 

Едит: члан од 2008, а 68 постова? Хммм...

 

Eдит 2: Канзасе, замене 1 за 1 дозвољене без ограничења, додатни драфт крајем октобра да би имао смисла (неко ко има Агуера може да буде последњи после три кола пошто ће он имати само стартове са клупе до тада, па је крај октобра реалнији). Бирамо по х2х редоследу, јебеш класик када си у овералу испод милионитог. За Толуу :mad: немој да ликујеш, наплатиће нам троструко првом приликом. :(

Edited by Прслин
Link to comment

Kako god vi kazete,

nije mi prvi put da igram FPL, tamo sam aktivan jos od 2004,

na forumu sam vise gledao nego pisao, ali sam morao da se ukljucim skoro i eto...

 

Ovo mi zvuci kao odlicna ideja+je u pitanju dobra zajednica pa ce svakako biti interesantnije. :)

 

No kako god vi odlucite.

Link to comment

(a) dve lige po 9 timova

1. malkin

2. Bogotac

3. Moća

4. Ruxin

5. Tolaa

6. Behemoth

 

 

(b) jedna liga od 18 timova

 

1. cvrlle

2. zoki

3. Prslin

4. Kanzas siti zez

5. gylfi pleasure

6. San Epifanio

7.ducca

8. beowl

9. Svarog

10. pantelia

 

(в) уздржани

 

1. nbg

 

jbg, uplašile se novajlije da će da igraju drugu ligu...

 

gledajte spisak (a), zabludeli smrtnici, gledajte i drhtite. Bogotac i Tolaa kad su za nešto, protiv toga se ne glasa :mad:

Link to comment

Svi u bubanj, ne kupujte Malkinovo podmetanje.

 

Elem u septembru je prosle godine bilo da se krece od zadnjeg u klasiku posto su prosla samo 3 kola ali po meni je i to bez veze, bice nagradjeni ljudi koji tipa nisu imali srece ili znanja u prvom delu drafta. Najpostenije je da i za septembar ponovo ide zreb redosleda.

 

I da utvrdimo jel konacno 4+2?

 

Za kraj - malo mi je ekstreman ovaj Praslinov princip da se u drugom krugu koji ide unazad bira 2 igraca, to je onda bas pisanje po onima sto su prvi birali... Ok je sa dva naredna kruga idu od nazad... Sta znam

Link to comment

Svi u bubanj, ne kupujte Malkinovo podmetanje.

naravno da će svi u bubanj, uopšte nije bitno ko bira 17. ili 19. da bi se pokazala 1 lošost ovog drafta.

mada nije da ne bih voleo da opet pobedim sa zadnjeg mesta :fantom:

Link to comment

to bi bilo to [emoji106]

dakle pobedio je predlog (b) bratstvo jedinstvo!

 

poslacu spisak (na random odabrani Ruxin i Gylfi) pa nek jedan od njih dvojice objavi redosled biranja kad zoki upali generator

Stižem uskoro za komp, jel si poslao?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...