Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Ziceraši, ovde smo da se igramo! Ne mora svako da ima i Azara i Jaju i Runija... "Pa i Rodik igra!"

Edited by cvrlle
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Две лиге које се чак ни не спајају? Подељени коцком? Чему то? Знам када нас је било осам у лиги. Двоје заборави да намести тим и ћао цело коло. Двоје одустане и ћао пролећни део сезоне. А зашто? Да би двоје могло да узме Азара и двоје Агуера? Па ено их х2х лиге за узимање свих које желите, овде је поента баш у ограничењима.

Link to comment

А зашто? Да би двоје могло да узме Азара и двоје Агуера? Па ено их х2х лиге за узимање свих које желите, овде је поента баш у ограничењима.

 

bullseye!

Link to comment

Две лиге које се чак ни не спајају? Подељени коцком? Чему то? Знам када нас је било осам у лиги. Двоје заборави да намести тим и ћао цело коло. Двоје одустане и ћао пролећни део сезоне. А зашто? Да би двоје могло да узме Азара и двоје Агуера? Па ено их х2х лиге за узимање свих које желите, овде је поента баш у ограничењима.

 

pa naravno da ne. to je baš bezveze da kažeš kad je u onoliko postova objašnjeno koji su razlozi. deveti pik još i može da se nada da ima izbalansiran draft tim sa prvih recimo 5, dok će 15. i 18. mnogo, mnogo teže to da ostvare jer (najverovatnije) neće imati čime da pariraju kapitenskim poenima elitnih igrača. eto samo zato. neujednačen draft ima smisla u NBA i NFL kad se novi igrači dodaju na već postojeće ekipe određene jačine. kad se bira od nule to preti da pokvari igru jer najnižim pikovima previše otežava. mislim, opetkažemponavljam prošle godine su pikovi 18 i 19 bili Šurle i Džerard a deveti pik je bio npr Fabregas. neuporedivo je.

 

mislim, ja ću da igram kako god se izglasa, ali ako ima ljudi kojima bi dve lige baš pokvarile ceo doživljaj, ja prvi ne bih insistirao na tome.

Link to comment

(a) dve lige po 9 timova

 

1. malkin

2. Bogotac

3. Moća

4. Ruxin

5. Tolaa

6. Behemoth

 

 

(b) jedna liga od 18 timova

 

1. cvrlle

2. zoki

3. Prslin

4. Kanzas siti zez

5. gylfi pleasure

6. San Epifanio

7.ducca

8. beowl

 

 

(в) уздржани

 

1. nbg

Link to comment

jebte se, dva dana cekam da mi neko na PM posalje primamljivu ponudu i poziv za koju opciju da glasam.

 

 

(a) dve lige po 9 timova

 

1. malkin

2. Bogotac

3. Moća

4. Ruxin

5. Tolaa

6. Behemoth

 

 

(b) jedna liga od 18 timova

 

1. cvrlle

2. zoki

3. Prslin

4. Kanzas siti zez

5. gylfi pleasure

6. San Epifanio

7.ducca

8. beowl

9. Svarog

 

(в) уздржани

 

1. nbg

Edited by Svarog
Link to comment

to bi bilo to  :thumbsup:

dakle pobedio je predlog (b) bratstvo jedinstvo!

 

poslacu spisak (na random odabrani Ruxin i Gylfi) pa nek jedan od njih dvojice objavi redosled biranja kad zoki upali generator

Link to comment

A mene niko da obavesti da je u toku glasovanje™?! Imao sam neki neodlozan referat, jbg.

 

edip: Cekaj bre ko jos nije glasao?! Vi iz prve grupe daj da ponudimo NBG neku kintu da glaza za pola pola.

Edited by John Coltrane
Link to comment

(a) dve lige po 9 timova


1. malkin
2. Bogotac
3. Moća
4. Ruxin
5. Tolaa
6. Behemoth


(b) jedna liga od 18 timova

1. cvrlle
2. zoki
3. Prslin
4. Kanzas siti zez
5. gylfi pleasure
6. San Epifanio
7.ducca
8. beowl
9. Svarog

10. pantelia

(в) уздржани

1. nbg

 

 

Ideja drafta je jedna liga, koliko god nas ima, tako da... Uostalom, mozda ce Praslin da izvuce statistiku, pokazalo se da pobednika lige uglavnom ne odlucuje prvi krug drafta, tako da raspored i nije mnogo bitan.

Link to comment

Imam neki čudan osećaj da će prvi birač™ tj. birač Hazarda da grize intimne delove tela posle prvih desetak kola. Usrećiće se neki 11-ti ili 12-ti, sa nekim Sissokom.

Link to comment

Pre nego odredimo raspored da pitam duccu, gylfija i Prslina: jel stvarno hoćete da birate na kraju? Ja hoću.. :fantom: I da li se ostali sa tim slažu, da generator odradi samo od 1. do 13. mesta ili hoćete svi u bubanj pa kud puklo?

Link to comment

Slobodno, meni svejedno glavna zabava precrtavanje 100 imena. Mada verujem da je većina za totalni bubanj s nameštenim brojem 21.

I da, hoćemo video i izvlaćenje u spavaćici!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...