Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

(a) dve lige po 9 timova

 

1. malkin

2. Bogotac

3. Moća

4. Ruxin

 

(b) jedna liga od 18 timova

 

1. cvrlle

2. zoki

3. Prslin

4. Kanzas siti zez

 

(в) уздржани

 

1. nbg

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

napravio sam random spisak. zoki pali generator da, kad se jednom okonca ova farsa od glasovanja, razdelis pozicije. 

ko se dobrovoljno javlja da mu prosledim zapis?

Link to comment

 

(a) dve lige po 9 timova

 

1. malkin

2. Bogotac

3. Moća

4. Ruxin

 

(b) jedna liga od 18 timova

 

1. cvrlle

2. zoki

3. Prslin

4. Kanzas siti zez

5. gylfi pleasure

 

(в) уздржани

 

1. nbg

Link to comment

(a) dve lige po 9 timova

 

1. malkin

2. Bogotac

3. Moća

4. Ruxin

5. Tolaa

 

(b) jedna liga od 18 timova

 

1. cvrlle

2. zoki

3. Prslin

4. Kanzas siti zez

5. Gylfi

 

(в) уздржани

 

1. nbg

 

Posto imam samo 72 prsta za brojanje.

Edited by Tolaa
Link to comment

(a) dve lige po 9 timova

1. malkin
2. Bogotac
3. Moća
4. Ruxin
5. Tolaa
(b) jedna liga od 18 timova

1. cvrlle
2. zoki
3. Prslin
4. Kanzas siti zez
5. gylfi pleasure
6. San Epifanio
(в) уздржани

1. nbg

Edited by San Epifanio
Link to comment

(a) dve lige po 9 timova

 

1. malkin

2. Bogotac

3. Moća

4. Ruxin

5. Tolaa

(b) jedna liga od 18 timova

 

1. cvrlle

2. zoki

3. Prslin

4. Kanzas siti zez

5. gylfi pleasure

6. San Epifanio

7.ducca

(в) уздржани

 

1. nbg

 

Jos 2 komada.

I naravno zajebacete Malkinovo podmetanje redosleda...

Link to comment

(a) dve lige po 9 timova

1. malkin
2. Bogotac
3. Moća
4. Ruxin
5. Tolaa

6. Behemoth

(b) jedna liga od 18 timova

1. cvrlle
2. zoki
3. Prslin
4. Kanzas siti zez
5. gylfi pleasure
6. San Epifanio
7.ducca

(в) уздржани

1. nbg

 

Opcija a), ali bilo bi dobro da namaknemo jos dvoje, pa da imamo 2 lige po 10.

Link to comment

Каква битка! Већ се исплатило што су дошли нови играчи, забава почела и пре драфтовања! :Hail:

Link to comment

Opcija a), ali bilo bi dobro da namaknemo jos dvoje, pa da imamo 2 lige po 10.

+100

kad ducca nije uspeo da zaključa na 14, daj da napunimo brod do vrha :fantom:

 

gde su kralj, Calavera, Feilduno, Džiber, muslin? što niko od njih ne igra?

Link to comment

Ova sezona je polueksperimentalna, vec na pola ce se iskristalisati ko nije u stanju da prati dva tima pa ce se prirodnim putem selektovati 14 za sledecu sezonu, sto je i optimalan broj. Tema ima da ode u tesku ilegalu, members only.

 

Drugo, ovaj poll nije precizno definisan - prva opcija ne naglasava da li je u pitanju 2 random lige koje se u nekom momentu spajaju (ili kako vec) ili je u pitanju Prva liga (starosedeoci) i Druga liga (novajlije) pa ko se iz nje kvalifikuje za Prvu SLEDECE sezone. To opciju "a" pretvara u "a" i "b" pa tako poll treba da ima ukupno 3 opcije. Podmetacina najobicnija.

Edited by ducca
Link to comment

Ova sezona je polueksperimentalna, vec na pola ce se iskristalisati ko nije u stanju da prati dva tima pa ce se prirodnim putem selektovati 14 za sledecu sezonu, sto je i optimalan broj. Tema ima da ode u tesku ilegalu, members only.

 

Drugo, ovaj poll nije precizno definisan - prva opcija ne naglasava da li je u pitanju 2 random lige koje se u nekom momentu spajaju (ili kako vec) ili je u pitanju Prva liga (starosedeoci) i Druga liga (novajlije) pa ko se iz nje kvalifikuje za Prvu SLEDECE sezone. To opciju "a" pretvara u "a" i "b" pa tako poll treba da ima ukupno 3 opcije. Podmetacina najobicnija.

 

 

zašto je 14 optimalno? i zašto misliš da će broj da opadne kad u poslednje dve godine fpl na ppp-u samo raste? ako će broj aktivnih da opadne, to će da bude zato što će se smoriti ljudi koji su dobili pikove #18, 23, 65 i 82 ili šta im već zapadne.

 

a nije nikakva podmetačina, važan je princip da li se igraju dve lige ili jedna, manje je bitno kako ćemo da se rasporedimo u dve lige. meni je okej i da bude totalno rendom raspored, ne moramo da proglašavamo jednu ligu za elitnu a drugu za niži rang. nikakvo spajanje, puna sezona u dve lige, kao u regularnom fpl-u.

Edited by malkin
Link to comment

+1

Što se mene tiče bilo bi idealno da se svako godine skupimo, prebrojimo, podelimo u lige tako da nas ne bude više od 10 u jednoj i razbacamo random učesnike. Ovo je draft, šta ima veze ako ima dva (4?) šampiona, a i bilo bi verovatno dosadno da jurimo godinama promocije kao u regularnom fantaziju.

Link to comment

Ja sam vec rekao dve lige gde ce nas biti po 10 izabranih nekom random metodom pa sledece sezone prvih pet iz obe formiraju Premer™ draft a ostali brod.

Link to comment

I sta, bice 2 sampiona u h2h ove godine?

 

@ Malkin - Igram draft od starta i bukvalno je od pocetka bio problem sakupiti ljude, ma koliko se fantasy na ppp sirio. Mislim da smo jednom imali i 8 ljudi. Zato je ovaj put po meni iznenadjujuce veliko interesovanje. 14 sam naveo jer je preko toga povelika guzva (da se ne lazemo), a 14 ili 12 nije neka velika razlika. Opet sumnjam da ce bas 6 ljudi odustati pa sam tako dosao do cifre 14 kao realne...vreme ce pokazati. Svakako nije uklesano u kamenu da bude toliko.

 

Svakako velika liga bi bila nesto novo, podizanje izazova na visi nivo i neizmerno sam znatizeljan kako ce to ispasti. Pa cenu i da bude sranje, a nece, ubedjen sam.

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...