Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Evo jedna druga teorija. Dečko je gej i roditelji znaju i dalje ga vole. Trebalo mu je mnogo hrabrosti da traži pravdu jer ide njegova riječ protiv rijeci popularnog i harizmaticnog glumca i jer zna ce mu se zivot potpuno promijeniti, ne na bolje.

Link to comment

Super je topitj.

 

Nekako mi fali jedan paralelni sa npr. Vulinom u istoj situaciji gde usplahireni™ petnaestogodisnjak istrcava iz WCa gde je par sekundi ranije bio u klinchu sa politicarem. Cisto da uporedjujemo tretman i racionalizacije.

Link to comment

Pa to ti je ko sa Šešeljem. Niko ne benda što je ovaj sedeo toliko u zatvoru, a da nije osuđen, viša pravda, kao što bi isto bila viša pravda da Vulin zaglavi tvorza za bilo šta, ali to je nemoguće u ovoj zemlji.

Link to comment

Evo jedna druga teorija. Dečko je gej i roditelji znaju i dalje ga vole. Trebalo mu je mnogo hrabrosti da traži pravdu jer ide njegova riječ protiv rijeci popularnog i harizmaticnog glumca i jer zna ce mu se zivot potpuno promijeniti, ne na bolje.

 

jel to teorija informera? samo mi njihov ugao nedostaje za sada...

Link to comment

Ta teorija bi bila moguća da se sve desilo u dark roomu Berghaina, a ne u somborskom pozorištu.

 

u dark roomu berghaina sa deckom ne bi opstio goksi nego sven, kapiram ipak da je mnogo bolje prosao u somboru

 

Berlin-Fashion-Week-Modemesse-Premium-Sv

Link to comment

Ne znam ko je informer, ne zivim u Srbiji. A i za Jevtica prvi put čujem.

 

A ta teorija je validna koliko i ona da zgodan, šarmantan glumac sa dobrim advokatom nije mogao da uradi nista lose.

 

A ne znam ni ko je Sven.

Edited by djili
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...