Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Donekle je sve to tačno, ali... Zna igrati na rezultat, ali ga mrzi. Sjeti se onog puta do finala Lige prvaka kad nismo™ primili gol u nokaut-fazi do finala. Ili one pobjede u Kloppovom gnijezdu pretprošle sezone. Ili kod Cityja prošle.

 

Ne znam koliko je ovo danas bilo svesno, a koliko iznuđeno. Bajern je danas u nekim trenucima izgledao baš moćno (čak i više nego Barsa 2011, o PL da ne pričam, tu nema nikakvog ekvivalenta). Osim toga, da bi igrao ovako kao danas, morao je da ima nekog Čeha na golu, a on ga dugo nije imao. Kad ja iz fotelje osetim razliku u samopouzdanju kad je lopta blizu našeg gola, mogu da zamislim kakvu razliku osete centarhalfovi i bekovi.

 

Vengerov najveći uspeh je što je nekako uspeo da natera one gedžovane Diksona, Adamsa, Vinterburna, Parlora i Rajta da prestanu da piju, puše, da se drogiraju i jedu masnu hranu.

 

+ Boulda i Keowna i Seamana, naravno.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vengerov najveći uspeh je što je nekako uspeo da natera one gedžovane Diksona, Adamsa, Vinterburna, Parlora i Rajta da prestanu da piju, puše, da se drogiraju i jedu masnu hranu.

 

Da, popizdili su kad im je uskratio čokoladice. :D

 

Realno, tu je Grahamovu staru gardu do Nepobjedivih rastjerao (samo je Keown ostao tu da Van Nistelrooyu jebe mater za dajvovanje), a Boring Boring Arsenal pretvorio u rapsodiju na terenu (samo kad vidim onaj gol Adamsa protiv Evertona za ovjeru prve titule... :D ).

Link to comment

Da, popizdili su kad im je uskratio čokoladice. :D

 

Realno, tu je Grahamovu staru gardu do Nepobjedivih rastjerao (samo je Keown ostao tu da Van Nistelrooyu jebe mater za dajvovanje), a Boring Boring Arsenal pretvorio u rapsodiju na terenu (samo kad vidim onaj gol Adamsa protiv Evertona za ovjeru prve titule... :D ).

 

Pa dobro, nije ju baš rasterao, biologija je odradila svoje. Gizeri poput nabrojanih su zapravo bili izvanredni fudbaleri, koji su uz pomoć neponovljivog Bergkampa (hvala ti Bruse Rioče) i par segzi pojačanja sa kontinenta, otkrili sve svoje mogućnosti. Meni je sezona 97/98 i dan danas nenadjebiva, koliko god voleo Nepobedive.

Link to comment

Pa dobro, nije ju baš rasterao, biologija je odradila svoje. Gizeri poput nabrojanih su zapravo bili izvanredni fudbaleri, koji su uz pomoć neponovljivog Bergkampa (hvala ti Bruse Rioče) i par segzi pojačanja sa kontinenta, otkrili sve svoje mogućnosti. Meni je sezona 97/98 i dan danas nenadjebiva, koliko god voleo Nepobedive.

 

Meni je jača™ bila 2001-02. Titula bez poraza u gostima, "It's only Ray Parlour" u finalu kupa, pobjede na Anfieldu sa desetoricom i na Old Traffordu za titulu bez Piresa, Henryja i Bergkampa.

 

Meni je najtužnija priča tima iz 1998-99. 17 primljenih golova u čitavom prvenstvu, Anelka koji ubiva, Vieira i Petit kraj kojih ne može proći muha do zadnje četvorke, trpanje Uniteda dvaput po 3:0 (CS i na Highburyju u ligi), ali i onaj poraz u Leedsu (jebem ti, Diawara, sve do kurajbera :cry: ), promašen penal Bergkampa za pobjedu protiv Uniteda u kupu i dva retardirana kiksa na Wembleyu u Ligi prvaka.

 

EDIT: Kad kažem rastjerao, mislim na pametno hendlovanje i mijenjanje starih dijelova novim.

Edited by ArleKino
Link to comment

Lic™ vam™ je, ono, baš baksuz

 

Nije ni vama baš Banja Koviljača. Baš te sezone 97/98 se Kin povredio na duže protiv Lidsa što je, po mom mišljenju, u konačnici prevagnulo u borbi za titulu.

Link to comment

Lic™ vam™ je, ono, baš baksuz

 

Mogu ti reći da sam dvostruko slavio kad ih je Henry sa četiri komada (5:0) otpratio u Championship. Vama™ su matematički donijeli titulu 2002-03. pobjedom na Highburyju (mada biste™ prvaci bili i bez toga).

Link to comment

Nije ni vama baš Banja Koviljača. Baš te sezone 97/98 se Kin povredio na duže protiv Lidsa što je, po mom mišljenju, u konačnici prevagnulo u borbi za titulu.

 

Ma ok, te godine je Arsenal stvarno bio najbolji, i ja mislim da su pod Wengerom tada igrali najbolji fudbal. Što se tiče sezone, well, obzirom kako je prošla sledeća, ja tu neb ništa menjao. Ko zna kako bi stvari tekle da smo bili prvaci, bolje je ne uznemiravati redosled događaja  :D

Link to comment

Mogu ti reći da sam dvostruko slavio kad ih je Henry sa četiri komada (5:0) otpratio u Championship. Vama™ su matematički donijeli titulu 2002-03. pobjedom na Highburyju (mada biste™ prvaci bili i bez toga).

 

O znam, slavio sam ispred stadiona odmah posle vaše tekme :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...