Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Ugo video si veceras Lama, to je ono na sta sam mislio kada sam pisao o "mucenom Lamu" kog je Pep seta na 3-4 pozicije. Jednostavno coveka nema na terenu.

zajebo se tu pep. mislim da je lam mogao tako da mu funkcionise, kao nekakav libero, samo u kombinaciji sa svajnijem...

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

btw, Arsen je, realno, car. Uložio je 0 eura u igrače, a dobio Bajern sa 2-0. Engleski, FM-om opčinjeni, novinari, mogu samo da mu se sagnu,

Pazi, koliko god mi svi srali o Arseneu, on zna takticki nadjebati suparnike (Pellegrini, Van Gaal, Ancelotti u Milanu, a cak i Mourinho u Community Shieldu). Ej, onaj Heynckesov Bayern je uzeo 2:0 na Allianzu istom ovakvom igrom - pusti im loptu i uhvati ih na kontru. U svojoj najavi za utakmicu sam rekao da dobivamo 2:1.

Link to comment

Pazi, koliko god mi svi srali o Arseneu, on zna takticki nadjebati suparnike (Pellegrini, Van Gaal, Ancelotti u Milanu, a cak i Mourinho u Community Shieldu). Ej, onaj Heynckesov Bayern je uzeo 2:0 na Allianzu istom ovakvom igrom - pusti im loptu i uhvati ih na kontru. U svojoj najavi za utakmicu sam rekao da dobivamo 2:1.

 

nemoguće. to ne postoji u fudbalu

Link to comment

Povratak Elite... :Hail:

 

Steta sto se nije dobila Roma i poslala u LE.

 

Poslali smo se sami, bez brige. Tesko da postoje ovoliki luzeri u svetu sporta, sanse da dobijemo Lever kod kuce su 1:1.000.000. Naci cemo nacin da zaseremo kako god da okrenes. Ako nikako drugacije onda porazom od mocnog Batea,

 

Zeman je verovatno uzivao u tekmi  :D

 

tumblr_mfi5wuuKO71qjai0go1_500.gif

Link to comment

Pazi, koliko god mi svi srali o Arseneu, on zna takticki nadjebati suparnike (Pellegrini, Van Gaal, Ancelotti u Milanu, a cak i Mourinho u Community Shieldu). Ej, onaj Heynckesov Bayern je uzeo 2:0 na Allianzu istom ovakvom igrom - pusti im loptu i uhvati ih na kontru. U svojoj najavi za utakmicu sam rekao da dobivamo 2:1.

 

Realno, Arsene je pre svega vrhunski menadžer - efikasnost, efektivnost, maksimum rezultata sa minimumom troškova i to...pa tek onda dobar fudbalski taktičar.   :) Ali, da je odličan um, definitivno jeste...

Link to comment

Ugo video si veceras Lama, to je ono na sta sam mislio kada sam pisao o "mucenom Lamu" kog je Pep seta na 3-4 pozicije. Jednostavno coveka nema na terenu.

Yes sir. Ima Pep neke zanimljive ideje ali to mu ne prolazi u LS. Nije se meni dopalo ovo veceras, nevezano sto su izgubili.

Link to comment

Realno, Arsene je pre svega vrhunski menadžer - efikasnost, efektivnost, maksimum rezultata sa minimumom troškova i to...pa tek onda dobar fudbalski taktičar.   :) Ali, da je odličan um, definitivno jeste...

 

Donekle je sve to tačno, ali... Zna igrati na rezultat, ali ga mrzi. Sjeti se onog puta do finala Lige prvaka kad nismo™ primili gol u nokaut-fazi do finala. Ili one pobjede u Kloppovom gnijezdu pretprošle sezone. Ili kod Cityja prošle.

Link to comment

Vengerov najveći uspeh je što je nekako uspeo da natera one gedžovane Diksona, Adamsa, Vinterburna, Parlora i Rajta da prestanu da piju, puše, da se drogiraju i jedu masnu hranu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...