Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ili još brže ctrl+I i odmah se gore pojavi ceo link koji može da se kopipejstuje dalje po želji.

e to, ja debil nikako da nadjem, pa mi ono jedino palo na pamet.

 

znaci, pokrene se neka arena u vlc-u, stisne ctrl+l i link koji se pojavi kopira u program na tabletu.

Link to comment

- Nikada nisam bio pristalica toga da se sviraju penali kao ovaj danas što je sviran nakon centaršuta Mate. Krilo centrira i sa pola metra pogađa lopta u ruku defanzivca.

- Čim se završi sezona za Astanu, Maksmović da uzme kartu u jednom pravcu, najbolje za Leverkusen. Galatasaray je verovatno najslabiji od svih timova koji imaju neku solidnu reputaciju u CL ove sezone. Danas su igrali egal meč, po svim parametrima. Ni u ligi ne ide ništa bolje.

- Pyatov je verovatno najgori golman u CL, koji ima 50+ nastupa (valjda toliko ima), a i prvi je golman Ukrajne već godinama (možda i tu ima 50+ mečeva).

- Tošić je na highlightsima delovao odlično na meču, učestvovao kod sva tri gola.

- Lestienne je puno obećavao, ali se onda preselio na Bliski istok (doduše nije igrao tamo). Dobar krilni igrač, igra dobro za PSV ove sezone, ne bi me iznenadilo da napravi transfer na kraju sezone.

- Atl. Madrid dosta bolji od Benfice, prilično su se napromašivali.

- Ozbiljan propust sudije kod prvog gola City-ja, sreća po njih da je Otamendi ubacio loptu u mrežu naknadno.

Link to comment

jebiga, treba i to znati, secate se malog bude protivu nigerije :fantom:

 

Mislim da je to bilo protiv Čilea u Francuskoj, nikad iskusnije izvučen penal za 2:2 u finišu. Protiv Nigerije je bio regularan penal.

 

Evo ga, 0:47

 

Edited by beowl
Link to comment

Mislim da je to bilo protiv Čilea u Francuskoj, nikad iskusnije izvučen penal za 2:2 u finišu. Protiv Nigerije je bio regularan penal.

 

Evo ga, 0:47

 

sta ti je mozak u stanju da iskonstruise. 

znaci, tacno sam se secao polozaja ruke i suta i svega, samo sam u svojoj glavi video crnju u zelenom dresu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...