Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

.Sorry, meni je ono sto Montela radi izuzetno bezvezno. Sto se i vidi po rezultatima Fiorentine ove sezone, cim su ga se otarasili.

Jes, realno, uzasne rezultate imali dok je on bio tu, igrali ubjedljivo najljepsi fudbal u Italiji. Uzas.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne, nego se ne racuna lepota, vec bodovi. ("Ko da vise golova.") Veoma, veoma nekonzistentan iz kola u kolo.

 

A iskren da budem, nisam neki fan njegove Fiorentine ni u estetskom smislu, stavise. Zapravo me cudi da neko onako statican fudbal naziva lepim. Moguce da gresim.

Link to comment

Ne vidim razlog menjanja Francuza. Pola sastava novo i neko očekuje da od dana broj jedan sve ide kao podmazano. Teško.

 

Po onome što sam video na highlightsima, golman Valencije (četvrti), odlično branio, Lyon solidan, ali su zaista osakaćeni povredama. I nakon drugog kola da ponovim, vreme je da Hulk i Witsel pređu na zapad.

 

Porto odličan, Bayer vrlo dobar. Ter Stegen opet zabrljao, ovaj put kod kornera. Iniesta se povredio. Drago mi je zbog Mladenovića, možda uspe iz drugog pokušaja u neku od liga petice.

Link to comment

Ne vidim razlog menjanja Francuza. Pola sastava novo i neko očekuje da od dana broj jedan sve ide kao podmazano. Teško.

 

Po onome što sam video na highlightsima, golman Valencije (četvrti), odlično branio, Lyon solidan, ali su zaista osakaćeni povredama. I nakon drugog kola da ponovim, vreme je da Hulk i Witsel pređu na zapad.

 

Porto odličan, Bayer vrlo dobar. Ter Stegen opet zabrljao, ovaj put kod kornera. Iniesta se povredio. Drago mi je zbog Mladenovića, možda uspe iz drugog pokušaja u neku od liga petice.

 

Што Хулк да се враћа у Португал? Мада би Енглезима требало брзо неко да дође јер ће убрзо ван 5 најбољих лига у Европи ако овако наставе.

Link to comment

Svaka čast Mladenoviću ali za prvi njegov gol bi mi ovaj Šćeščšćš leteo iz tima na 6 meseci samo tako. Takvi kiksevi se ozbiljnim golmanima možda dese dok su u pionirima a posle toga više nikad.

 

Drugi gol je dobar, savršeno je uhvatio loptu na šut.

Link to comment

Ne, nego se ne racuna lepota, vec bodovi. ("Ko da vise golova.") Veoma, veoma nekonzistentan iz kola u kolo.

 

A iskren da budem, nisam neki fan njegove Fiorentine ni u estetskom smislu, stavise. Zapravo me cudi da neko onako statican fudbal naziva lepim. Moguce da gresim.

Pa zarsio je cetvrti tri puta. Nijednom nije imao tim koji je jaci od tri ekipe koje su zavrsile ispred, ali je imao slabiji od par timova koji su bili iza. Jednom je ispusio za CL zbog sumnjivog penala Milana u zadnjem kolu. Fiorentina je igrala najljepsi fudbal u Italiji [ok, moze da ti se svidja ili ne svidja, ali je fakat najnapadackiji orjentisan bio]. Sto se tice konzistentnosti, po nekim stvarima [niz pobjeda, skor u Evropi, pobjede u gostima] je ili najbolji ili jedan od najboljih u istoriji Fiorentine. 

Realno je jedan od najboljih mladih trenera u Evropi, ima samo 4 sezone profesionalnog fudbala iza sebe, a za to vrijeme vrlo dobre rezultate. Moze tebi biti simpatican ili antipatican koliko hoces, ali od 'kese' je udaljen daleko.

Link to comment

Ne vidim razlog menjanja Francuza. Pola sastava novo i neko očekuje da od dana broj jedan sve ide kao podmazano. Teško.

 

Po onome što sam video na highlightsima, golman Valencije (četvrti), odlično branio,

 

Porto odličan, Bayer vrlo dobar. Ter Stegen opet zabrljao, ovaj put kod kornera. Iniesta se povredio. Drago mi je zbog Mladenovića, možda uspe iz drugog pokušaja u neku od liga petice.

Golman Valensije i u petak branio odlicno u prvenstvu. Ter Stegen nastavlja da kiksa sad mu se pridruzio i Leno kod prvog gola Barse.

Link to comment

Koliko je bolno loš Arsenal. Onaj Bellerin je jedna od većih prevara. Dečko zna samo da trči pravolinijski, doduše vrlo brzo - sve ostalo je katastrofalno. Mertesacker bi mogao u mirovinu.

 

Ako je Koscielny nešto ozbiljnije povređen, to bi bilo to od sezone. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...