Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Kamo komentar na Nianggolanov start na Rafinju? To nije kretenski i odvratno, u zaru borbe pretpostavljam? Suarezov start jeste bio bezobrazan, sve stoji, ali Radjin je mnogo gori i za posledicu je mogao imati ili lom noge ili sjebavanje kolena. Uspeo je ovo drugo. Prosto neverovatno da se ne pomene, posle napusa Suareza. 

 

Naingolanov start nije nesto sto se ne vidja svaki dan na terenu,  ali reci mi kad si zadnji put video da je neki igrac udario golmana po ruci, prstima, a da je golman imao loptu u rukama i lezao na zemlji?

 

Pri tom Naingolan se nadobijao zutih kartona za ovo kratko vreme koliko sam ga gledao u Romi i Kaljariju, no nije uknjizio nijedan crveni, sto je dovoljan pokazatelj da i same sudije ne vide kod njega zlu nameru, osvetoljubivost ili zelju da se igrac otera u bolnicu.

A za Suareza bi jedina pravedna sankcija bila totalna zabrana bavljenja profesionalnim fudbalom, obzirom na "istoriju bolesti"

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja komentarisem igrace Rome i Barse a ti i u tome vidis ManUTD. Mozes ruku pod ruku sa Arleom.

Nisam nista rekao, ali on ima pravo. United je koliko juce izgubio igraca zbog sivonje koji nije dobio ni zuti karton (sudija procijenio da nije namjerno, da je u pitanju 1 pozrtvovnost™), ali mesari pravih™ boja su ocito OK (McNair i Keane, sada i Radja).

 

 

 

Arsenal je car. Dinamo ceka evropsko proljece 45 godina, sad su dobili 3 boda ni krivi ni duzni. Walcott je zabio iz ofsajda, Giroud je idiot, a Gibbs najstrasniji raspad.

Edited by ArleKino
Link to comment

Nisam nista rekao, ali on ima pravo. United je koliko juce izgubio igraca zbog sivonje koji nije dobio ni zuti karton (sudija procijenio da nije namjerno, da je u pitanju 1 pozrtvovnost™), ali mesari pravih™ boja su ocito OK (McNair i Keane, sada i Radja).

 

 

 

Arsenal je car. Dinamo ceka evropsko proljece 45 godina, sad su dobili 3 boda ni krivi ni duzni. Walcott je zabio iz ofsajda, Giroud je idiot, a Gibbs najstrasniji raspad.

 

Nisi nista rekao, al nisi ni procitao. Ja sam pomenuo bolesnog Suareza i udaranje Scesnog po prstima dok je bio na zemlji a lopta mu u rukama. Naravno ducca je odmah reagovao po liniji volim Barsu mrzim Romu. Onda se tocak okrenuo bez da je iko napisao bilo sta o Suarezovom startu.

 

Ti znas i sam zasto si pomenut, ne pravi se blesav ;)

Link to comment

Nisi nista rekao, al nisi ni procitao. Ja sam pomenuo bolesnog Suareza i udaranje Scesnog po prstima dok je bio na zemlji a lopta mu u rukama. Naravno ducca je odmah reagovao po liniji volim Barsu mrzim Romu. Onda se tocak okrenuo bez da je iko napisao bilo sta o Suarezovom startu.

 

Ti znas i sam zasto si pomenut, ne pravi se blesav ;)

Ne znam zasto sam spomenut. :p Poenta je u tome da u dva dana imas razlicite reakcije zavisno od toga ko zavrsava sa losije strane kostoloma.

Link to comment

Dajte realno, oba starta nisu uobičajeni. Obe noge na nogu protivnika. Velika je verovatnoća da će takav start da dovede do povrede. I doveli su do teških povreda. Oba starta su za ozbiljne sankcije.

Suarez je posebna priča. Mislim da treba razmisliti o dvogodišnjoj suspenziji, ako napravi sledeći ispad.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Ne znam zasto sam spomenut. :P Poenta je u tome da u dva dana imas razlicite reakcije zavisno od toga ko zavrsava sa losije strane kostoloma.

 

Nisi u pravu. ducca je prednjacio u pljuvanju H.Morena, ja sam samo napisao da je izgledalo jezivo, ostali su pozivali na linc Meksikanca.

Opet ne citas sve.

Link to comment

Manchester United legend Roy Keane calls Hector Moreno’s tackle on Luke Shaw a brilliant challenge.

 

‘I thought it was a brilliant challenge,’ Keane told ITV.

‘I love the physical side of the game.

 

Не капирам.

Link to comment

Vazda namerno provocira. Ovo mu je brilliant challenge, a za Nanijev start u poslednjoj Fergijevoj LŠ je rekao cist crveni. Smor.

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...