Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva finoca od rezultata, jedino mi zao Rapida, stvarno su dobra ekipa i sigurno su, po kvalitetu, u 32 ekipe u Evropi. Monako, Bazel i Seltik out :0.6:  boljje nije moglo.

Link to comment

Kakva finoca od rezultata, jedino mi zao Rapida, stvarno su dobra ekipa i sigurno su, po kvalitetu, u 32 ekipe u Evropi. Monako, Bazel i Seltik out :0.6:  boljje nije moglo.

 

Ok je kada navijaš za nekoga, ali doza realnosti nije na odmet.

Link to comment

Znam da dosta pratis pa me i cudi sto ovo pises, ne bih rekao da nisi gledao Rapid ove sezone (bar si overio dvomec sa Ajaxom).

Mozda sam se ja lose "odrazio", ali mislio sam da svakako po kvalitetu zasluzuju da budu u 32 - u selekciji ekipa koje igraju kvalifikacije za LS.

Link to comment

Nisam siguran ni u to. Rapid igra odlično sa onime što raspolaže i mislim da imaju šansu da skinu RB Salzburg, ali će morati biti baš konstantni, ali i to pre zbog neke apatije i loše strategije RB Slazburga, nego svoje raskoši. Elem, mislim da sem Bruggea, nema ni jedan slabiji tim među ovih deset koji su igrali nešampionske kvalifikacije. Igraju kompaktno, uigrani su, ali nedostaje ključni element kvalitet. Da su igrali šampionske kvalifikacije, verovatno bi ušli u CL. Sve zavisi od žreba, ali nisam siguran da će proći grupu u LE.

 

Inače, meni je jako drago što je Shakhtar ušao u CL, verovatno najbolji klub istočne Evrope u poslednjih 10 godina, rat im upropastio i stadion i igrački kadar. U najmanju ruku su zaslužili da dobiju ovakav žreb nakon Fenerbahcea.

 

Takođe mi je jako žao što je Basel ispao. Praktično jedini ozbiljan klub iz šampionskog dela žreba. Svaka čast Maccabiju, ali nisam stekao utisak ni da su oni jači od Basela, bez obzira što su prošli. Puno, puno sreće u prvom meču za Tel Aviv. Basel nije smeo da proda najboljeg igrača pre nego što su ušli u CL i tu su napravili najveću grešku.

 

Pogledao sam par puta snimak, nisam siguran da znam zašto je Mažić odsvirao faul kod gola Celtica.

Link to comment

Jasno je meni da su navijači Partizana najvijali za Maccabi, verovatno bi i ja kada bi Stojanović ili Piksi trenirali neki tim. Ali ja pričam iz sportskog ugla, velika je šteta što jedini ozbiljni klub u šampionskom delu žreba nije ušao u CL. Inače, ja cenim Jokanovića kao trenera. Verovatno jedini Partizanov strateg uz Đukića za kojeg smatram da je dobar trener.

 

Berič je pristojan igrač, ali je promašio baš veliki zicer.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Nisam siguran ni u to. Rapid igra odlično sa onime što raspolaže i mislim da imaju šansu da skinu RB Salzburg, ali će morati biti baš konstantni, ali i to pre zbog neke apatije i loše strategije RB Slazburga, nego svoje raskoši. Elem, mislim da sem Bruggea, nema ni jedan slabiji tim među ovih deset koji su igrali nešampionske kvalifikacije. Igraju kompaktno, uigrani su, ali nedostaje ključni element kvalitet. Da su igrali šampionske kvalifikacije, verovatno bi ušli u CL. Sve zavisi od žreba, ali nisam siguran da će proći grupu u LE.

 

Inače, meni je jako drago što je Shakhtar ušao u CL, verovatno najbolji klub istočne Evrope u poslednjih 10 godina, rat im upropastio i stadion i igrački kadar. U najmanju ruku su zaslužili da dobiju ovakav žreb nakon Fenerbahcea.

 

Takođe mi je jako žao što je Basel ispao. Praktično jedini ozbiljan klub iz šampionskog dela žreba. Svaka čast Maccabiju, ali nisam stekao utisak ni da su oni jači od Basela, bez obzira što su prošli. Puno, puno sreće u prvom meču za Tel Aviv. Basel nije smeo da proda najboljeg igrača pre nego što su ušli u CL i tu su napravili najveću grešku.

 

 

 

Rapid je prolaz u LS delio onaj promasaj Berica na kraju meca, tako da su ipak bile nijanse u pitanju.

 

Slazem se da je ovaj Shahtjor osakacen zbog ratnog stanja, u proslom kolu napisah da je mec vs Fener nesto sto se moglo lagano gledati u 1/16 LS a mi smo to gledali u kvalifikacijama. Mozda i najbolje uklopljen "istok u odbrani, samba u napadu" i ,uz Porto, najbolja baza za razvoj brazilskih (i latino americkih) igraca u Evropi- ne pamtim da su ikog platitli vise od 10mil £, a odlazili su za 2 ili 3 puta vece pare. Pri tom su nisu kalirali na svom kvalitetu i trofeji ne izostaju. Ipak iza svega toga stoji Rinat Ahmetov i mozda u tom duelu su moje simpatije bile na strani Rapida. 

Rapid nastavlja u LE i to moze biti mera kvaliteta svakako, a da li ce proci grupu to opet zavisi i od ostale 3 ekipe, ja ipak mislim da hoce. Mislim da su svakako bolji od Partizna, Astane, BATEa, APOELa, Dinama i Seltika.

Link to comment

Meni je bas drago sto je Basel ispao.

 

 

O, da, darovali nam treci sesir :fantom:

 

 

Sad sam verovatno prizvao Wolfsburg ili barem Gladbach iz cetvrtog :dry:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...