Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Decko strpljivo cekao svojih 5min gledajuci Motu-Veratija-Matuidija zadnje 3-4 sezone. Kad god sam ga gledao fizikalije su mu bile na vrhunskom nivou, ali ovo veceras je bilo full package.

 

BVB :D

Link to comment

Ne pratiš interno podjebavanje na forumu, sad ću te banujem zbog nepoznavanja materije... :fantom:

 

Majo, živ li si? :D

Preteko sam  :D bili neki Francuzi u baru, prosto mi bilo drago, kako je ispalo na kraju.

 

Ovo je takav poraz, zbog kojeg normalno u velikom klubu treba da leti perje treneru, ne zbog samog poraza, vec:

 

- postaviti u tim zajedno Gomesa i Busketsa je glupost sama po sebi

 

- staviti u tim rovitog Iniestu je vec idiotluk

 

- ne reagovati na poluvremenu je vec prepotencija bez ikakvog osnova.

 

- Rakitic na klupi je luksuz, koji nijedan trener na svetu ne bi samom sebi i ni klubu radio nazao.

 

- ako vec gubis 3 razlike, valjda je normalno da prvo ulaze igraci za koje pretpostavljas da mogu da daju gol i barem pokusas da speres glupost, ako si vec pukao ogromne pare za Alkasera i Turana. za sta ih cuva, za Alavesa, Sporting?

 

- za kraj, za ekipu koja ima MSN + Busketsa, Pikea, Albu...svaki neosvojeni trofej je ogroman neuspeh, ovakva generacija je jednom u sto godina ili nikad vise

 

Veliko :Hail: za Emerija, ekipa mu vodi 4:0, tip izgara pored aut linije (a ne ko kuvana noga zagledana u bespuca stadiona), pravovremene izmene, super postavljena igra i bravo za PSG, brzi i bolji sto puta od Barse.

Link to comment

Ovo što je večeras igrao Pariz je jedna od najboljih utakmica nekog tima u LŠ u poslednjih 5-6 godina, naročito imajući u vidu protivnika. Bukvalno je svih 10 igrača igralo vrhunski, fenomenalno trčanje, vrhunska tehnika, pametni potezi i strašni golovi. Uživancija.

Link to comment

Kakav je zmaj Verati. Najbolji veznjak u Evropi.

 

Najbolji! Steta samo sto ga toliko jebu povrede. Da je on igrao na EURU letos bila bi to druga prica.

 

Uzivao sam! Nadam se da je ovo pocetak kraja dominacije ove Barsine generacije. Jedino lose u svemu tome je sto onda stafetu preuzima Real. :(

 

Nadam se da Parizani mogu do samog kraja, navijace se iz sve snage.

Link to comment

Ako bi sada PSG uzeo odgovor bi se sam ispisao.

Mislim da je PSG zreo da ode korak dalje, posle toliko ulaganja. Dobra ekipa, duže vremena na okupu.. Plus su doveli trenera koji zna nokaut fazu.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Edited by Jozef K.
Link to comment

...difficile, ma non impossibile...

 

"Po najavama i prognozama, na Bernabeu ce zaista biti oko 10 hiljada Napolitanaca, sto ce biti najbrojnije gostovanje u LS u zadnjih skoro 15 godina i one utakmice gde su pristalice BVB izvrsili invaziju na Amsterdam..."

Edited by W.F.C.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...