Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ala si našao metu :D

 

Totnam je stvarno gorući problem evropskog fudbala

 

Pa njih gledam svake nedelje, i stalno neki tiki tak penali, kombinacija sreće i malo laganijeg sviranja. Ovo ostalo nisam gledao, pa ne mogu da komentarišem.

 

Uzgred, Monako deluje baš dobro. Izgleda da ta sredina deluje mnogo bolje na Radamela nego Mančesteri i ostali Londoni. Šokantno.

Link to comment

I da tih 8:4 nisu skrojili neki Azijati ko moze da uziva u takvim utakmicama gde golovi padaju kao na igrici, jos i takmicarski skroz beznacajna. A Dortmund je namestio i sa Bajerom ove sezone, dovoljno je samo videti reakciju golmana kod prvog gola.

 

:blink:  WTF?  Namesten derbi Bundeslige?!?! Jel i 6:0 u Poljskoj bilo namesteno?

Link to comment

Ma ne bunim se i ovako mi odgovara igrao sam duplu pobedu Dortmunda, ali me sjebali Porto i Lion. Samo su previse opusteno delovali Nemci u odbrani, za Legiju me ne cudi sto su primili 8 golova. 

Link to comment

Englezi na sve nacine pokusavaju da namjeste prvo mjesto Arsenalu. 

 

Ministarstvo insotranih poslova je odbilo vizu za Aurier-a i on nece moci da igra veceras.

 

Englezi i ferplej <_< 

 

Vive le Hard Brexit!!! 

Link to comment

Englezi na sve nacine pokusavaju da namjeste prvo mjesto Arsenalu.

Ministarstvo insotranih poslova je odbilo vizu za Aurier-a i on nece moci da igra veceras.

Englezi i ferplej <_<

Vive le Hard Brexit!!!

Sta se sekiras, ionako dobijate veceras. Urugvajski Higuain presudjuje.

 

Aurier je osudjen (nepravomocno?) na 2 mjeseca za napad na policajca. Realno je cudo da takvog delinkventa jos drzite. :p

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...