Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Začarao gol :Hail:

 

Nego arle što je coq pao u nemilost? Ja sam mislio da je poenta džake da igra uz njega, onoliko ste ga hvalili i istcali bitnost za igru mu

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala na ispravci. Ja sam propustio taj treći.

Nije da bih te ispravio, nego samo da docaram sta su sve nesrecnici promasili, ne zna se koja je bolja sansa, ali kad nece...
Link to comment

Nego arle što je coq pao u nemilost? Ja sam mislio da je poenta džake da igra uz njega, onoliko ste ga hvalili i istcali bitnost za igru mu

 

Pa Coquelin je i večeras bio odličan.

 

Coquelin je specifičan igrač u Arsenalovom timu u smislu da je on defanzivni vezni u najdoslovnijem smislu te riječi. Kvalitete koje je on pokazao u 2015. do one ozljede kod jebenog West Broma su ono što je prosječan Arsenalov navijač zazivao skoro čitavu deceniju - vezni igrač koji oduzima lopte, štiti odbranu, ulijeće u startove bez straha (što ga je i koštalo ozljede). U toj njegovoj igri je brzina posebno dolazila do izražaja, sposobnost da zaustavlja kontre i vadi iz govana suigrače koji izgube loptu na svojoj polovini. Nakon povratka od ozljede Coquelin je pola godine bio vidno hrđav, nesiguran, prespor u reakcijama, nervozan. I ove sezone je imao problema sa ozljedama, ozlijedio se nakon što je sabijao protiv Chelsea u prvih pola sata utakmice.

 

Cazorla je previše bitan za Arsenalovu tranziciju da bi Wenger stavljao tandem Coq-Xhaka ispred Coq-Caz kombinacije. Xhaka je igrao ovo što je igrao zato što je Coq bio ozlijeđen.

Link to comment

Nije pitanje vezano za večerašnju partiju, nisam gledao. Nego sam sad bacio pogled na pregled (lepi golovi), pa mi pade na pamet da ga nisam skoro video u prvom timu.

 

Fala na informacijama. Nisam znao da je bio povređen, milsio sam da mu je džaka prosto ukrao mesto, a čini mi se logičnijim parnjakom za kazorlu ako već španac spada u trenutno nezamenjive.

Edited by Ruxin
Link to comment

Jel napolitanci nemaju nekog manje pokojnog golmana? Ne pratim ih baš toliko, ali rekao bih da se reina raspada dosta konzistentno

Nejasno mi je sto nisu ovog ljeta doveli ozbiljnu alternativu. Ako ne nekog bas odlicnog, onda makar nekog tipa Sportiello, koji mozda nije buduci najbolji golman na svijetu, ali sigurno ima potencijal da bude medju tri u reprezentaciji ili tako nesto. Bas cudno, s obzirom da su maltene sve drupe pozicije pokrili odlicno. Reina je i prosle godine bio upitan, ove je bas bas los. 

 

I Koulibaly, nakon onolikog kukanja za novim ugovorom, prilicno slab. 

Link to comment

Tesko je gledati Napoli u zadnje tri utakmice, ovo trazenje spica, isprobavanje, igra odbrane. Sad predstoji cupanje do zime pa prelazni rok, samo da dotle ne sjebu sezonu, posebno u LS.

Link to comment

Videh sinoć samo golove sa Arsenal-Ludogorec, ali mi se čini da je golman Ludogoreca ozbiljne pare stavio na TM1 6+. Ne sećam se da mi je protiv Zvezde letos delovalo da je sklon kiksevima.

Arsenal dobio 6:0 sa 44% poseda lopte, nadam se da će nastaviti da budu ovako efikasni i u PL.

Link to comment

onda makar nekog tipa Sportiello

Realno, lik je ukrao ime maskoti Olimpijade u Rimu 2040.

 

 

@zgembo - igrao je Ludogorets samoubilacki fudbal. Svaka lopta iza odbrane u drugom poluvremenu je bila gol.

Edited by ArleKino
Link to comment

prolupao emeri kad je svabo rezerva 1 areoli

 

Posle dobre sezone na pozajmici kod "podmornice", mislim da je za ocekivati da mali dobija sve vecu minutazu.

Plus dobro je ocenio da ce pregaziti Bazel kao plitak potok.

Link to comment

Lepa statistika, po ovom trendu u narednih 5 sezona do polufinala stizace samo 5 istih timova i nece biti Italijana u polufinalima. Timovi ce biti Real, Barselona, Atletiko, Bajern i Siti najverovatnije. Mogli bi i samo svoju mini ligu da igraju, vise se isplati verovatno.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...