Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cirkus krece veceras. RTRS ce prenositi PSG-Arsenal. Ocekujem da City-Munchengladbah bude dobra utakmica i da Ludogorets dobije Basel.  RTS  ce sutra prenositi Real Madrid-Sporting :isuse:  jer tamo igraju NASI!!!

Link to comment

Cirkus krece veceras. RTRS ce prenositi PSG-Arsenal. Ocekujem da City-Munchengladbah bude dobra utakmica i da Ludogorets dobije Basel. RTS ce sutra prenositi Real Madrid-Sporting :isuse: jer tamo igraju NASI!!!

Koji naši? Modrić i Kovačić?
Link to comment

Marković igra za Sporting, ako se ne varam.

 

 

Inače, nemam ove godine baš mnogo entuzijazma za Ligu Šampiona, ali ćemo zato Mančester u Ligi Evrope obavezno da propratimo!  :misko:

Link to comment

Pa da li se očekuje da budu u timu? Možda Markec. Ovaj drugi ne verujem da ima mesta.

 

Meni je Sporting bio odličan prošle sezone. Šteta što nije uzeo titulu, ali mislim da će im trebati vremena da nadoknade odlazak Slimanija.

Link to comment

dok ne pocnu utakmice, zaboravih sta se bese desilo pa ako moze neko podsecanje i odgovor ko zna

zbog cega su bajern i atletiko 1974.g. igrali ponovljen mec i zasto je pored poraza atletiko igrao sa independijenteom u finalu

interkontinentalnog kupa?

 

inace, da se malo pohvalim, imam snimljene utakmice svih finala keš-a i lš od osnivanja

Link to comment

dok ne pocnu utakmice, zaboravih sta se bese desilo pa ako moze neko podsecanje i odgovor ko zna

zbog cega su bajern i atletiko 1974.g. igrali ponovljen mec i zasto je pored poraza atletiko igrao sa independijenteom u finalu

interkontinentalnog kupa?

 

inace, da se malo pohvalim, imam snimljene utakmice svih finala keš-a i lš od osnivanja

Ako ne zajebavas:

 

1. U prvoj bilo nereseno, tad nije bilo produzetaka

 

2. Bayern nije hteo da igra, ti mecevi su tada bili poznati po grubosti, uz to titula i nije bila narocito glamurozna.

Link to comment

dok ne pocnu utakmice, zaboravih sta se bese desilo pa ako moze neko podsecanje i odgovor ko zna

zbog cega su bajern i atletiko 1974.g. igrali ponovljen mec i zasto je pored poraza atletiko igrao sa independijenteom u finalu

interkontinentalnog kupa?

 

inace, da se malo pohvalim, imam snimljene utakmice svih finala keš-a i lš od osnivanja

Ako se ne varam, bilo je nereseno posle produzetaka, a tada se nisu sutirali penali vec se utakmica ponavljala.  Bajern valjda izjednacio pred sam kraj drugog produzetka, a u ponovljenoj utakmici ih pocsistio sa 4-0. 

Edited by Zico
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...