Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Real, Barsa i Bajern su baš ovakvi zbog silnih privilegija koje uživaju u svojim ligama i državama, kad bi ih se preselilo u neku drugu ujednačeniju sve bi izgledalo malo drugačije, možda bi to za njih bio povratak u 80/90te

Edited by dillinger
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Istina, samo sto imamo dovoljno podataka da mozemo da vidimo ko je bolji. Nije razlika u kvalitetu liga toliko velika da bi nam trebalo ne znam sta da zamisljamo, a imamo i relevantne nastupe po ligama sampiona. Gdje su najbolji engleski klubovi imali problema sa njemackim koje Bayern lagano ostavlja po 15 bodova. Mislim, ako cemo iskreno, najbolji engleski klubovi se ne snalaze najbolje ni u Evropi ni kuci, s obzirom na to kako su igrali proslu sezonu..

 

@IndridCold

 

Iskreno, nemam misljenje. Meni je CL ionako manje zanimljiva od domacih sampionata, sumnjam da se to moze promjeniti uskoro, bez obzira na format, ali generalno sam, khm, ideoloski kontra tih zatvorenih i poluzatvorenih takmicenja. 

Link to comment

Real, Barsa i Bajern su baš ovakvi zbog silnih privilegija koje uživaju u svojim ligama i državama, kad bi ih se preselilo u neku drugu ujednačeniju sve bi izgledalo malo drugačije

Npr, kad bi ih preselio u CL 

Link to comment

Npr, kad bi ih preselio u CL 

 

Da da, CL je za njih jedini odnosno najveći izvor prihoda?

 

Preseliš ih u CL i tamo pre aprila nemaju ozbiljnu takmičarsku utakmicu, onda tek posle neke Galate u 1/4finalu kreće ono pravo. Uz dva ElClasica 20 zdravih i odmornih superzvezda može da da sve od sebe

Edited by dillinger
Link to comment

Takoreci, najbolji engleski klubovi bi mogli da budu najjaci na svijetu, ali nece [jer im je bitnije da budu najjaci kuci, samo sto ni tamo to nisu]

Link to comment

Takoreci, najbolji engleski klubovi bi mogli da budu najjaci na svijetu, ali nece [jer im je bitnije da budu najjaci kuci, samo sto ni tamo to nisu]

 

Zar ti nije poznato da oni igraju i Liga kup, taj usud engleskih timova u Evropi.

Link to comment

superliga od 2 grupe po 16 timova sa jednokružnim sistemom bi lagano mogla da se uklopi u sadašnji kalendar, na kraju bi finale igrali pobednici grupa, eto više tekmi za sve i neizvesnosti ko će biti šampion evrope do kraja maja čak iako neka ekipa izdominira svojom grupom...

- po 2 ili 3 najslabija tima bi ispadala iz lige i na njihovo mesto bi došle ekipe koje prođu kvalifikacije.....

- možda i final 4 pa da po 2 ekipe iz svake grupe u toku zadnje nedelje maja razigravaju za šampiona evrope....

Link to comment

Krajnje je vreme da se uvedu leteće izmene, ukine ofsajd i uvede pucanje penala kao u hokeju. Aut nogom ili jos bolje martinele oko terena

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mene u zivotu ne bi interesovalo da gledam ovo prvenstvo Super lige, koju zagovaraju od 2022.

 

España Real Madrid Barcelona Atlético Inglaterra Arsenal Chelsea Liverpool   Manchester City Manchester United   Alemania Bayern Múnich Dortmund   Italia Juventus Milán Inter Francia PSG Lyon   Estados Unidos Los Ángeles Galaxy New York City   China Guangzhou Evergrande Shanghai SIPG   Brasil Corinthians     Australia Melbourne City     Sudáfrica SuperSport United
Link to comment

 

Mene u zivotu ne bi interesovalo da gledam ovo prvenstvo Super lige, koju zagovaraju od 2022.

 

España Real Madrid Barcelona Atlético Inglaterra Arsenal Chelsea Liverpool   Manchester City Manchester United   Alemania Bayern Múnich Dortmund   Italia Juventus Milán Inter Francia PSG Lyon   Estados Unidos Los Ángeles Galaxy New York City   China Guangzhou Evergrande Shanghai SIPG   Brasil Corinthians     Australia Melbourne City     Sudáfrica SuperSport United

 

Primećujem premalo timova iz Evrope, a premalo i iz Brazila... I višak timova sa ostalih kontinenata...Uz to, poumirali bi od jet lega i više bi ličilo na Cirkus Medrano nego na fudbal...

 

Ko to zagovara?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...