Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbt, za vas je Juventus spejs-satl, istorijski usud, zadnji glavni, istorijska neminovnost, neprelazna prepreka, smrt licno. Ti stvarno verujes da biste mogli da se nosite sa Realom i Barsom za deset godina u superligi pored takvih ajkula kao sto su isti taj Juventus, Bajern i engleski prebogati klubovi sa vise navijaca nego sto Italija ima stanovnika?

Nista, krati spisak na 5 sa kontinenta i 5 sa ostrva, parametri neka budu broj navijaca u Guangzhouu i broj prodatih dresova na aliexpresu.

Da, mislim da mozemo, moze bilo ko iz te grupe van 10 najvecih. Potrebno je samo da ne prodajemo 1 nosioca i 1 talentovanog svakog prokletog prelaznog roka.

Link to comment

Druga stvar, ovde je prvi CrtamOrasi zapoceo temu napisavsi da prizeljkuje takvu superligu i mi mu odgovaramo zasto je to losa ideja, nevezano za to da li se to sprema ili ne. Takoreci, raspravljamo se s njim.

Link to comment

Nista, krati spisak na 5 sa kontinenta i 5 sa ostrva, parametri neka budu broj navijaca u Guangzhouu i broj prodatih dresova na aliexpresu.

Da, mislim da mozemo, moze bilo ko iz te grupe van 10 najvecih. Potrebno je samo da ne prodajemo 1 nosioca i 1 talentovanog svakog prokletog prelaznog roka.

 

Siguran sam da biste mogli. Da citiram tebe, "can't wait!". :lol:

Link to comment

Da Bajern igra u EPLu i tamo bi osvajanje titule mimo njih bilo ravno senzaciji.

 

Aha, za početak bi isto tako uzeli Neuera, Hummelsa, Lewandowskog, Gotzea...prvim konkurentima

Link to comment

Izvoli, opovrgni. Jel ti neko brani da doprineses temi?

Već doprinosim temi tako što preispitujem stvari koje vi uzimate zdravo za gotovo jer vam se uklapaju u narativ.

Samo što me uglavnom iskulirate i nastavite po starom, tako da je poso dosta nezahvalan :fantom:

 

Kako god, rekao sam otprilike šta sam imao, odoh u penziju

 

#againstclassicalfootball

Link to comment

Aha, za početak bi isto tako uzeli Neuera, Hummelsa, Lewandowskog, Gotzea...prvim konkurentima

 

Potonja trojica su isključivo htela u Bajern i pored gomile zainteresovanih klubova iz Engleske + verovatno Barse i Reala za bar neke od njih. Da su kojim slučajem ta trojica igrali u npr. Čelziju i hteli da pređu u Mančester Junajted i samo Mančester Junajted tamo bi na kraju i završili eventualno na ovaj ili onaj način.

Edited by Deco
Link to comment

Da Bajern igra u EPLu i tamo bi osvajanje titule mimo njih bilo ravno senzaciji.

 

Jednu u 5 godina svakako, bilo bi čudo da ne uzmu

 

Ali ovo šetanje kroz bundesligu 5/5, 8 od 10, ne bi mogli ni da sanjaju

Link to comment

Pa koliko bi osvojili ne mozemo da znamo, svakako ne bi tako lako, ali bi svejedno bili prvi favoriti, u prethodnih 5-6 godina su svakako bili jaci od najjacih engleskih timova, a u zadnje 2 ta razlika nije bila bas ni mala

Link to comment

Gervasio, si video kako nam se pokondirio Orasi, ostavi te da igras protiv Kjeva i Sasuola dok on sabira milijarde u svesci za sabiranje milijardi fudbalskih klubova. Sta ti kazes na to?

Link to comment

Pa koliko bi osvojili ne mozemo da znamo, svakako ne bi tako lako, ali bi svejedno bili prvi favoriti, u prethodnih 5-6 godina su svakako bili jaci od najjacih engleskih timova, a u zadnje 2 ta razlika nije bila bas ni mala

 

Takođe ne znamo kako bi izgledali iz nedelje u nedelju da moraju da igraju jaču ligu

Link to comment

Jednu u 5 godina svakako, bilo bi čudo da ne uzmu

 

Ali ovo šetanje kroz bundesligu 5/5, 8 od 10, ne bi mogli ni da sanjaju

 

Ja lično mislim da bi i oni i Barsa završili na 4/5 lagano za zadnjih pet godina, ali stoji da može samo da se nagađa.

Link to comment

Takođe ne znamo kako bi izgledali iz nedelje u nedelju da moraju da igraju jaču ligu

 

Isto kao sto izgledaju Arsenal, Chelsea, United i City, samo bolje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...