Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

ponistili nemcima cist gol, bar se meni tako cini.

 

Dirala je Kießlinga lopta, mislim da je čak išla i napolje, da je nije zakačio. Videlo se tek na nekom petom usporenom snimku.

 

Inače dobar meč, nije Lazio zaslužio pobedu, u najbolju ruku je meč trebao da završi egalom sa golovima. Dosta šansi na obe stane, čini mi se nešto konkretniji Nemci. Mnogo mi je krivo što neće oba tima u CL, imaju kvalitet i dubinu rostera za dugu evropsku kampanju i domaće takmičenje, a nisu prodali svoje najbolje igrače.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

ponistili nemcima cist gol, bar se meni tako cini.

 

mislim da ga je kacila al opet bre suludo ponistavati onakav gol. golman savladan, lopta ide u prazan gol i okrzne igraca koji je u ofsajdu, maltene na gol liniji. pritom ne utice ni na koga i ni na sta, ne menja smer lopti itd. i to kao onda ne vazi :lol:

 

fudbal je gluplji nego kad sam ga poslednji put gledao...

Edited by extragluv
Link to comment

Nema sta tu suludo, pravila su pravila, moze da ti se pravilo svidja ili ne svidja, ali postoji. Ako ga jeste dirala, a djeluje da jeste, onda je ovo ofsajd i odlicna odluka sudija.

Link to comment

Ne odlična, nego fantastična, Kießling je bio u vrlo malom ofsajdu. Cenim da 95% sudija ovaj ofsajd ne bi videlo. Već sam pisao o tome koliko je loše suđenje u kvalifikacijama za CL, tako da ovako nešto je odlično. Astana se kvalifikovala za Evropu golom u 95' iz ofsajda i niko ne može da vrati HJK sigurnu evropsku jesen koju su zaslužili. Moraće da je zarade preko Krasnodara.

Link to comment

Jokan vodi

Kako?!?

 

Avi Rikan (Maccabi Tel Aviv) sends a cross in from the free kick and Eran Zehavi (Maccabi Tel Aviv) wins the ball to smash it home. He aims it into the bottom left corner, increasing the score - 0:1.

Link to comment

zabode ga skenderbeg maminju :s_a:

Dinamo inace fino igra,dosta lako stvaraju sanse,ovi sipci imali jedan sut i odmah gol. Odlicno izveden slobodnjak. Mnogo je bolji Dinamo,proći će. Edited by elementary
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...