Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Sa ruxinom se zezam. Ti si moco tradicionalni ljubitelj fudbala, kao i ja. Predlazem ti da se prebacimo na boks ili biciklizam, posto ovo stvarno vise nije za nas. Mozemo eventualno ponekad da sa starih vhs-ova da gledamo neke tekme. Ja imam put do barija a ti... Dobro, aj nema veze, gledacemo moje kasete  :P

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije ni na čiji račun, samo mi eto priča smrdi na to klasično koliko je sve bilo bolje kad smo bili manje matori, začinjeno trunkom apokaliptičnih nagađanja i pretpostavki.

 

Fudbal je življi nego ikad. Dal je izgubio na autentičnosti to ne znam, morali bi prvo da definišemo šta to konkretno znači.

Link to comment

Nije ni na čiji račun, samo mi eto priča smrdi na to klasično koliko je sve bilo bolje kad smo bili manje matori, začinjeno trunkom apokaliptičnih nagađanja i pretpostavki.

 

Fudbal je življi nego ikad. Dal je izgubio na autentičnosti to ne znam, morali bi prvo da definišemo šta to konkretno znači.

Ne radi se ovde ni o kakvom romantičarskom "ohh kako je to pre bilo bolje" pogledu.

Jednostavno ima ljudi kojima je zanimljiviji derbi Roma - Lazio, nego Roma - Atletiko Madrid/Liverpul/Arsenal, ili Napoli-Juve nego Juve-Arsenal/PSŽ/Dortmund. Bez obzira ko igrao za te timove.

 

Moguće da grešim, ali meni deluje da ovu opciju o Super Ligi, ili kako već, podržavaju ljudi koji žele da vide sve svetske zvezde na jednom mestu, da se siluje svaki dan ako treba samo da se vidi Mesi protiv Ronalda što češće.

Daj nam šou, a ako pobedi tim za koji navijam, tim bolje.

A fudbal nije šou, nego emocija. I to je ono što ga je načilo ovim što je danas.

Edited by Godfrey
Link to comment

Ne radi se ovde ni o kakvom romantičarskom "ohh kako je to pre bilo bolje" pogledu.

Jednostavno ima ljudi kojima je zanimljiviji derbi Roma - Lazio, nego Roma - Atletiko Madrid/Liverpul/Arsenal, ili Napoli-Juve nego Juve-Arsenal/PSŽ/Dortmund. Bez obzira ko igrao za te timove.

 

Moguće da grešim, ali meni deluje da ovu opciju o Super Ligi, ili kako već, podržavaju ljudi koji žele da vide sve svetske zvezde na jednom mestu, da se siluje svaki dan ako treba samo da se vidi Mesi protiv Ronalda što češće.

Daj nam šou, a ako pobedi tim za koji navijam, tim bolje.

A fudbal nije šou, nego emocija. I to je ono što ga je načilo ovim što je danas.

 

E ovo je dobro napisano. Ovo boldovano sam hteo ja da napisem Orasiju.

Link to comment

http://sport.hrt.hr/222791/nova-ponuda-amerikanaca-za-hajduk

 

Nisam uspeo da nadjem vesti sa vise podataka, uglavnom je u secanju ostala potpuno ponizavajuca ponuda po kojoj je grad Split trebalo da vrati celokupan dug, dok bi ovaj Amer dobio citav klub sa svom imovinom i garantovao neko smesno ulaganje od par miliona evra.

 

To nije bio predlog privatizacije, jer Hajduk nije predmet iste, već pokušaj hohštaplera iz belog sveta (kao da nam nije dosta ovih naših) da dođu do medijskog prostora.

 

Ovi su kasnije, doduše, ipak ušli u HR fudbal, preuzimanjem NK Istre. Naravno da je odmah najavljena borba za titule i Europu.

Jedino što su uspeli do sada je:

- da dovedu gomilu igrača koji su kasnije napustili klub posle arbitraže zbog neisplaćenih plata i

- da zabrane pušenje na stadionu, što je zaista veoma stvar.

Link to comment

Gazeta delo sport pise da novi ranking za klubove sa uvodjenjem istorijskih zasluga postoji zbog distribucije novca. Naime, veci procenti idu ekipama sa vecom istorijskom tezinom. Pise jos da se sistem menja ponovo od 2021 (citiram: "jos elitistickiji, jos bogatiji turnir sa jos vise utakmica koje ce se igrati i vikendom") i da ce se utakmice igrati i van Evrope, u Kataru, Emiratima, Kini... Zvace se Superchampions.

 

Italijanski navijaci (makar ono sto sam ja video na forumima) su, uprkos tome da ce Italija ponovo imati 4 predstavnika, listom zgrozeni nezavisno od klupskih boja. Sa nista manjom odvratnoscu pisu i navijaci Juventusa.

 

Ne znam da li je sve to istina, posto kupio, po to prodao: http://www.gazzetta.it/Calcio/Champions-League/25-08-2016/champions-nuova-2018-ora-sicuro-italia-avra-4-posti-ranking-cambia-160923581876.shtml?refresh_ce-cp

Edited by IndridCold
Link to comment

Nisu mnogi zgrozeni, neki (Juventini) se samo pitaju zasto automatski da se kvalifikuju 4 ekipe ako bi 2 recimo ispale u play-offu. Drugi se pitaju (Romanisti, Milanisti) zasto da ispadnu kad je "veci spektakl" zagarantovan utakmicom Real-Roma nego Real-Ludogorec. 

 

Uefa se zajebala sto je uvela Champions route i onu drugu pa je omoguceno da igraju Porto-Roma... 

Edited by mlatko
Link to comment

Srecom pa se nece uzeti misljenje navijaca kao faktor no finansijski interes.

Cudno je da postoji nesto cime su navijaci juventusa zgrozeni :fantom:

 

Ja sam majke mi mislio da ti imas ukusa i da volis italijanski fudbal.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...