Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Zasto onda ne i Herta? Imaju isti broj evropskih trofeja kao i vi. :fantom:

 

Laciovi uspesi u Evropi su za vas nedostizan san (1 Superkup Evrope).

 

Dobro, ne guraj me u patkometriju sa mrtvim laziom. Izasao sam iz toga poslednjih sezona :fantom:

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa onda je to malo nelogicno. Mislim, da uvode i taj koeficijent i da taj koeficijent ni na sta na utice. Nije tesko pogoditi sta je krajnji cilj.

 

Taj krajnji cilj ce unistiti fudbal u Evropi kao sto je NBA unistio kosarku u Americi.

Link to comment

Taj krajnji cilj ce unistiti fudbal u Evropi kao sto je NBA unistio kosarku u Americi.

 

Ne, vidis da sam redefinisao svoj odnos prema tome. Samo, da te podsetim, in Italia ci sono soltanto TRE big.

Link to comment

Pa onda je to malo nelogicno. Mislim, da uvode i taj koeficijent i da taj koeficijent ni na sta na utice. Nije tesko pogoditi sta je krajnji cilj.

Pa utiče, samo ne u slučaju top 4 lige.

Ili ako ćeš konkretno, ne u slučaju engleza, pošto oni tradicionalno najviše žuljaju

 

A da pogađam ne bih, slaba sam baba vanga :fantom:

Link to comment

Ne, vidis da sam redefinisao svoj odnos prema tome. Samo, da te podsetim, in Italia ci sono soltanto TRE big.

 

Malo mi je zao sto siroti Milan dobrovoljno stavljas u isti kos sa tim ispostavama Necastivog.

 

e: Ne mislim da ce istorija mnogo biti bitna ovde. Bar ne u poredjenju sa kolicinom novca koju klub moze potencijalno da generise :fantom:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Pa utiče, samo ne u slučaju top 4 lige.

Ili ako ćeš konkretno, ne u slučaju engleza, pošto oni tradicionalno najviše žuljaju

 

A da pogađam ne bih, slaba sam baba vanga :fantom:

 

Da, sigurno ih je na ovo podstakla potreba da pomognu Steaui i Zvezdi.

Link to comment

u pravu je kanzas kada kaze da je ls dosadna do tamo negde cetvrtfinala.

 

grupna faza je zanimljiva samo da vidis neke nove klubove i za kladionu gde pogadjas kome ce real, barcelona i bayern upakovati pet komada. 

 

cini mi se da je ls pocela biti sranje kada je platini uveo da i slabiji klubovi poput dinama, partizana, ludogoreca i ostalih mogu uci u takmicenje preko onog treceg dvomeca gde vise ne dobijaju neki jaci klub nego neki pobedivi. pa je tu uslu masa klubova koji je sluzio samo za popravljanje gol-razlike. meni se iskreno jebe za sampiona bugarske, rumunije, poljske, kipra i slicnih. bolje da gledamo atletik bilbao ili liverpool nego lech ili apoel.

Link to comment

 

Da, sigurno ih je na ovo podstakla potreba da pomognu Steaui i Zvezdi.

Ok, ti već sve znaš kako to oni i zašto, tako da realno džabe ovde i arčimo tastaturu

 

smrt modernom fudbalu, smrt junajtedu i liverpulu!

Edited by Ruxin
Link to comment

Realno, ne moraju ni da se igraju nacionalne lige. 20 timova neka broji ta liga i to je to. Real, Barsa, Junajted, Liverpul, Juve, Bajern i ekipa u udri. Pa to, jaoooo, pa to bi prstalo, golovi, sanse, driblinzi..ma milina bi bilo.

Pravo uzivanje za Pakistance, Kineze i ostale azijate. Prave ljubitelje fudbala.

Pileća krilca i koka-kola na stadionu samo da se cepa i uziva.

I tako 20 godina dok se to ne urusi samo od sebe.

Edited by Godfrey
Link to comment

Pa ako bi CL trebalo da bude najkvalitetnije takmicenje tu bi shodno tome trebalo da se igra i najbolji fudbal, a to nije tako. Nek se fudbal u Srbiji i Kipru popularizuje preko Lige Evrope, a ne da sluze kao vreca za udaranje u CL. Kad budu dovoljno jaki doci ce i do CL.

Link to comment

Malo mi je zao sto siroti Milan dobrovoljno stavljas u isti kos sa tim ispostavama Necastivog.

 

Nema to nikakve veze sa mnom, samo iznosim 1 fakt.

 

 

 

e: Ne mislim da ce istorija mnogo biti bitna ovde. Bar ne u poredjenju sa kolicinom novca koju klub moze potencijalno da generise :fantom:

 

A kako se to meri? Valjda po tome koliko je klub poznat u svetu, koliko ima navijaca, koliko istorijskog uspeha u Evropi, koliko trenutno imaju para.... Roma tu moze da udje, ali sigurno nije materijal za stalnog clana.

Link to comment

Stalnog člana čega? Ljudi ako ćemo da diskutujemo o promenama uefe, ajde makar da diskutujemo na osnovu onog što piše

 

Ili da i dalje razvlačimo hipotetičke scenarije na 6 strana u fazonu znamo svi mi kuda to vodi i nemojmo se praviti naivni. Jebeš takvu diskusiju

Link to comment

smrt modernom fudbalu, smrt junajtedu i liverpulu!

 

Naprotiv, ja se slazem sa 189-. Bolja je cak i ta zatvorena liga od ovoga sad. I to kudikamo bolja. Ovo je nesto izmedju pravog kupa sampiona i te superlige, ali nekako ni tamo ni ovamo. Takmicenje koje vise nikog ne zanima do cetvrtfinala. S tim sto ja ipak preferiram ono staro takmicenje gde su igrali samo sampioni zato sto vise volim manje utakmica, ali sa vise uloga i takmicarskog naboja.

Link to comment

Stalnog člana čega? Ljudi ako ćemo da diskutujemo o promenama uefe, ajde makar da diskutujemo na osnovu onog što piše

 

Ili da i dalje razvlačimo hipotetičke scenarije na 6 strana u fazonu znamo svi mi kuda to vodi i nemojmo se praviti naivni. Jebeš takvu diskusiju

 

Ruxine, ja se raspravljam sa Orasijem. On je napisao da se zalaze za zatvorenu evropsku superligu po uzoru na NBA. Prati malo.

Edited by IndridCold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...