Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Cak i da nas ima tamo, bili bismo obicno topovsko meso. I ja mislim da bi regionalna bila pet puta interesantnija za nas i od lige sampiona.

Pa da, to je neka realnost. Balkanska liga, skandinavska, istocna evropa, centralna, benelux itd.

 

Ove velike i jake lige ne moraju da diraju.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ja nem pojma na šta će to da liči, samo me smara ta romantičarska against modern football histerija pa kenjam

 

 

Ali kad sam već tu - ne znam da li nešto propuštam, ali ne kapiram što ste se uhvatili junajtedova i liverpulova?

Pa kao ekipe ispod četvrtog mesta valjda svakako ne bi igrali, a ne sećam se da su englezi duvali toliko u kvalifikacionim fazama pa da im se sad ovim izlazi u susret

Link to comment

Cekajte, sta ovo toliko donosi Englezima? Imace 4 mesta umesto 3+1(a uvek prodju te kvalifikacije).

Englezi su bili jedni od glavnih zastupnika ideje o ulasku "istorijskih" klubova, sto nije proslo. Prihvatili su i ovo jer ce im doneti nesto vise love ali nisu bili za ovu ideju u startu.

Link to comment

Deder ne budi lenj pa opisi kako bi izgledalo takvo takmicenje.

 

Nemam pojma kako bi izgledalo, poenta je da mislim da bi Roma nasla mesto tamo* :D

 

Salu na stranu, ostatak Evrope ce morati da krene sa generisanjem ozbiljnog novca kako bi odrzao korak sa Englezima. Jos uvek nema osetnih rezultatskih posledica toga sto ekipe iz donjeg dela EPL mogu da pljunu vise para za transfer od svakoga ko nije Barca, Real, Bayern i Rube, ali neminovno idemo ka tome. Zato ostatku Evrope treba nesto ovakvo. Sad, kola ce se slomiti na Villarealima, Sampama i Werderima, al sta sad da se radi, ukrupnjavanje je neminovno.

 

Mislim da je za one koji ostanu vani resenje ovo sto je napisao Billy. Velike regionalne lige su najlogicnije resenje iz svakog ugla. Te ekipe su i onako preslabe i bice preslabe kako god da okrenes za kik-boks.

 

* Klub iz jednog od najznacajnijih evropksih gradova bas treba da se upuca u nogu da ostane vani. Posebno sto ce i jedan od najfensijih stadiona u Evropi skoro. I ne, ne mislim da felattio. Oni su previse neseksi i toksicni za ovo :fantom:

Link to comment

Realno, Orasi, tebi najvise odgovara ova promena :D

Imate kao liga jednog predstavnika vise, i jos nema kvalifikacija da vam De Rossi puca u koleno :D

Link to comment

Realno, Orasi, tebi najvise odgovara ova promena :D

Imate kao liga jednog predstavnika vise, i jos nema kvalifikacija da vam De Rossi puca u koleno :D

 

Dani rubeove dominacije su odbrojani :D

Link to comment

Nemam pojma kako bi izgledalo, poenta je da mislim da bi Roma nasla mesto tamo* 

 

* Klub iz jednog od najznacajnijih evropksih gradova bas treba da se upuca u nogu da ostane vani. Posebno sto ce i jedan od najfensijih stadiona u Evropi skoro. I ne, ne mislim da felattio. Oni su previse neseksi i toksicni za ovo :fantom:

 

Zasto onda ne i Herta? Imaju isti broj evropskih trofeja kao i vi. :fantom:

 

Laciovi uspesi u Evropi su za vas nedostizan san (1 Superkup Evrope).

Edited by IndridCold
Link to comment

Ma ja nem pojma na šta će to da liči, samo me smara ta romantičarska against modern football histerija pa kenjam

 

 

Ali kad sam već tu - ne znam da li nešto propuštam, ali ne kapiram što ste se uhvatili junajtedova i liverpulova?

Pa kao ekipe ispod četvrtog mesta valjda svakako ne bi igrali, a ne sećam se da su englezi duvali toliko u kvalifikacionim fazama pa da im se sad ovim izlazi u susret

 

Dobiće valjda bonus poene na istorijske zasluge

 

Neki višegodišnji ugovori za komercijalno najveće klubove će morati da postoje kao u košarci. Biće dobro ako se zaustave na tome

Link to comment

Zasto onda ne i Herta? Imaju isti broj evropskih trofeja kao i vi.

 

Mi ne ispadamo i vracamo se iz lige 3x po deceniji. Pritom tradicionalno igramo nadacki fudbal :fantom:

Link to comment

Dobiće valjda bonus poene na istorijske zasluge

 

Koliko sam ja skapirao te istorijske zasluge se odnose na koeficijent, koji je u suštini nebitan ako svakako sve 4 ekipe idu direktno.

Tu bi valjda zapravo mi, božova armija, profitirali nešto majku mu  -_-

Edited by Ruxin
Link to comment

Koliko sam ja skapirao te istorijske zasluge se odnose na koeficijent, koji je u suštini nebitan ako svakako sve 4 ekipe idu direktno.

Tu bi valjda zapravo mi, božova armija, profitirali nešto majku mu  -_-

 

Pa onda je to malo nelogicno. Mislim, da uvode i taj koeficijent i da taj koeficijent ni na sta na utice. Nije tesko pogoditi sta je krajnji cilj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...