Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Takodje, u narednim decenijama, kad dop, ovaj khm, khm, medicina jos malo uznapreduje, fudbal ce mozda moci da se igra svaki dan. Ocekuje nas svetla buducnost i ja se unapred radujem. :thumbsup:

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uhm, jel sme ovde da se bude za ideju (polu)zatvorene lige najboljih klubova? Meni ne bi smetalo.

 

Najboljih u datom trenutku ili po istorijskim zaslugama? Jer vidis da se na to ide, da Mancester i Liverpul nikad ne mogu da izvise za takvo takmicenje.

 

Ne znam samo sto se ovaj Ruksin raduje. :D

 

EDIT: A ni ti. :lolol:

Edited by IndridCold
Link to comment

Ako bi i doslo do toga mislim da bi Englezi jedno vreme kolektivno oklevali i da bi ponovo bili u zaostatku.

 

Deder ne budi lenj pa opisi kako bi izgledalo takvo takmicenje.

Link to comment

Sta god da organizuju nama je isti q. Nema nas tamo kako god da okrenes.

 

Ako hoce nesto da urade za nas, neuku sirotinju, mogli bi da krenu sa spajanjem malih liga.

Link to comment

Sta god da organizuju nama je isti q. Nema nas tamo kako god da okrenes.

 

Ako hoce nesto da urade za nas, neuku sirotinju, mogli bi da krenu sa spajanjem malih liga.

 

Cak i da nas ima tamo, bili bismo obicno topovsko meso. I ja mislim da bi regionalna bila pet puta interesantnija za nas i od lige sampiona.

Link to comment

Sve ovo zato što je Mančester nesposoban da se plasira iako su utukli par stotina miliona u tim? I zbog Milanskih blizanaca eventualno

 

Pa to. A smesna stvar u svemu tome je sto se raduju Ruksin i Orasi. :lolol:

Edited by IndridCold
Link to comment

Sve ovo zato što je Mančester nesposoban da se plasira iako su utukli par stotina miliona u tim? I zbog Milanskih blizanaca eventualno

 

Pa baš je očigledno. Van Gal kao Bosman. Pokrenuo je novu reformu.

Link to comment

Kad malo bolje razmislim, i ja sam za takvu zatvorenu ligu.  :fantom:  Realno, Milanu Roma nije drustvo, to su vise neki Real, Bajern, Barsa, Ajaks i Liverpul.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...