Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

^^ Oćeš acestrem?

Hvala, ali nije mi komp dostupan

Hvala i tebi renne, sad ću da overim sve to, mada sam za hrt već primetio da ga je radijus ugasio

Link to comment

Covek proda igraca za 50kk i udje u ligu sampiona. Pritom mu je do juce rodjeni brat bio trener...

 

i onda ovi nasi cobani imaju obraza da sebe zovu fudbalska mafija.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Covek proda igraca za 50kk i udje u ligu sampiona. Pritom mu je do juce rodjeni brat bio trener...

 

Dobro, to je malo nafriziran izveštaj. U praksi je prodao jednog igrača iz rostera do sada, tačnije Pjacu, za polovinu te sume. Ostatak je dobio za kadeta Brekala, otkupa Brozovića od Intera, a ostatak je tek pred realizacijom (Rog, Ćorić, Eduardo i Soudani). Ako ih sve proda, verujem da će mu se u kasu uliti i više od 50 miliona, ali je sem Pjace imao nepromenjen tim za kvalifikacije. I pored toga su imali dosta sreće sa žrebom, Rabotnički i Tbilisi do jeseni u Evropi. Mene nisu impresinirali protiv Salzburga, mislim da mogu da igraju daleko bolje. Oba gola večeras uz dosta sreće, a i u Zagrebu su bili pečeni da Salzburg nije napravio početnički penal. U svakom slučaju čestitke, klub radi odlično, jedino su problem treneri poltroni, bez grama samopoštovanja.

 

Rostov je iznenađenje. Anderlecht i Ajax su timovi u blagom padu, ali u svakom slučaju je iznenađenje ulazak Rostova u CL. Raspad Rome neočekivan nakon dobrog rezultata u prvom meču, nadam se da će ovo doprineti malom ozdravljenju Porta. City, Borussija i Monaco očekivano. Ipak je za Villarreal koji očiglendo ima problem u svlačionici, CL preveliki zalogaj ove sezone.

 

Što se tiče šapmionske rute, Ludogorts i Kopenhagen opravdali moja očekivanja. Dinamo kao što gore pomenuh ima igrače, nema igru za šampionsku rutu. Celtic i Legija su ušli u CL neprovereni i nemam poverenja. Makar smo ove godine izbegli da uđe u CL previše jednosezonskih putnika. Najveće razočaranje Olympiakos, dok RB Salzburg i Plzen su mogli i bolje da prođu u žrebu.

Link to comment

Legia je jako losa. Ocajan trener, jako su nezadovoljni; da nisu ušli u LŠ verovatno bi već bio oteran, ovako gledaćemo raspad Legije u grupama.

Ne bih se slozio da je Rostov neko iznenadjenje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...