Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Nemas brige rutinski prolazite dalje

 

Ma djavola rutinski, vidis da moze i hoce da nam se desi sve sto ne treba da nam se desi. Uvek smo kadri za budalastinu koja okrece stvari naglavacke.

Spalletti se pogubio sa izmenama u jednom trenutku. Averujem™ da na gostovanju gde dodjes u situaciju da spasavas zivu glavu pokusava da ocuva prodornost po bokovima umesto da se zatvori odmah ko covek. Nije mi bilo dobro kad sam video da uvodi Emersona pre Fazia. Posle se ispravio prelaskom na 3 pozadi, do tada su vrsljali po bokovima kako su hteli i imali su uvek 2 na 1 najobicnijom promenom strane. Da nije bilo DDR-a i Radje da pokriju sve zivo na sredini ovo bi se zavrsilo jako ruzno.

Dzeko me izludeo promasajem sa pocetka, ali posle se izvadio zalaganjem. Definitivno bih startovao bez njega u revansu, mnogo je opasnija i fluidnija PES* varijanta napred. Cackao je ono sto je radilo savrseno ove godine.

 

* Perotti - El Shaarawy - Salah :D

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dok je bilo 11 na 11 bili smo za klasu bolji definitivno. Ako ne bude gomile gluposti opet onda jesmo blizu plasmana.

 

Nego, ovaj tip inace kida sa analizama i bukvalno je ovu Vermaelenovu budalastinu naveo kao njegovu najvecu slabost. Cim je potpisao za nas procitao sam ovaj tekst ali nije mi ni na kraj pameti palo da ce baja da demonstrira odmah u prvoj tekmi :dry:

 

http://www.zonalmarking.net/2010/04/09/thomas-vermaelen-arsenal-positional-errors/ 

Link to comment

Veceras su nam na klupi, sto se tice branica i veznjaka, samo Fazio, dete Gerson i jebeni Vainqueur. Ne do bob povredu ili produzetke, raspascemo se opet najstrasnije :dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...