Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Kamo sreće 

 

Kad makar ovo smaračko evropsko ne bi kočilo prelazni rok u pl, što je next best thing kad nema fudbala u pl :(

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma razumemo se, u pravu si zaista :)

 

Ja sam se trudio sam se da ne smaram kad se priča nešto ozbiljno, ali svakako na kraju često ispadne hajdžekovanje topica glupostima koje kapiram većini uveliko idu na ganglije. Dosta.

Link to comment

I dalje mi nije jasan  Oblak. Svih pet penala u levu stranu i on covek ni da se baci.

Dobro, sledece godine neko gotivniji, a za dve zna se - Mou

Link to comment

I dalje mi nije jasan Oblak. Svih pet penala u levu stranu i on covek ni da se baci.

Dobro, sledece godine neko gotivniji, a za dve zna se - Mou

Mou ali na klupi Intera haha

Link to comment

Bajern, Real, Barca. U poslednjih 7 sezona u polufinalu su bila uvek barem dva od ova tri kluba a čak tri puta sva tri.

Imaju sistem, pare, lakšu ligu i i dalje relativno mlade timove i mogu vladati još godinama. 

Edited by dillinger
Link to comment

@dillinger

 

Nema tu sta da se razume, Ronaldo je zlatna koka i placen je da se upravo tako ponasa. Naprotiv, taj veliki klub Real Madrid trlja ruke jer ova slika koju si ovde postovao vredi nekoliko stotina miliona dolara.

 

To je jedan deo price, a drugi je ta njegova teatralnost i samopotenciranje koje u stvari predstavljaju njegov nacin da se iskaze, nesto slicno kao Fredi Merkjuri.

 

Link to comment

Meni samo nije jasno zasto Pepe jos uvijek nije potpisao za Mourinho United. Strah od implozije kosmosa nakon spajanja Nesvetog Trojstva?

Link to comment

Meni samo nije jasno zasto Pepe jos uvijek nije potpisao za Mourinho United. Strah od implozije kosmosa nakon spajanja Nesvetog Trojstva?

Pepe i Diego Costa, Fellaini je vec tamo i to je to tu su svi™
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...