Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

U sledećem finalu Simeone kao Holandjani da ubaci rezervnog golmana u 119. minutu. Oblak zarad sopstvenog zdravlja više nikada da ne brani penal seriju, ako treba neka vrišteći pobegne sa stadiona.

Edited by beowl
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

U sledećem finalu Simeone kao Holandjani da ubaci rezervnog golmana u 119. minutu. Oblak zarad sopstvenog zdravlja više nikada da ne brani penal seriju, ako treba neka vrišteći pobegne sa stadiona.

 

Nece biti sledeceg finala za njih. Ovo je maksimum dzukackog fudbala koji neguje Simeone. Jedino je to pozitivna, veoma mala i bleda svetla tacka ove tragicne veceri.

Link to comment

atletiko ima svega 5 igraca u celom timu od tog pre 2 godine. simeone zabranio prodaju samo 2 igraca kokea i godina, ostao jos juanfran, otisao pa se vratio felipe luis i 5-ti ne znam ko je .

Link to comment

Znam da u Kataloniji ima puno navijača Reala (došljaci iz Španije i JAmerikanci), ali su dobru žurku napravili ovde.

Link to comment

atletiko ima svega 5 igraca u celom timu od tog pre 2 godine. simeone zabranio prodaju samo 2 igraca kokea i godina, ostao jos juanfran, otisao pa se vratio felipe luis i 5-ti ne znam ko je .

 

Šest, pet ako Tiaga ne računam: Juanfran, Godin, Felipe Luiz, Gabi, Koke i Tiago.

Link to comment

Mierda.

Na jednoj strani Real vise sansi, na drugoj Atletiko s najslabijom odbranom ove godine. Neshvatljiv izostanak Himeneza i Karaska s pocetka meca.

Poserem se u srecu, kad najslabiji igrac na terenu donosi trofej. 

Oblak na penalima  :isuse:

Edited by Majo
Link to comment

Znam da u Kataloniji ima puno navijača Reala (došljaci iz Španije i JAmerikanci), ali su dobru žurku napravili ovde.

Ne volis atletiko a nije ti smetalo sto je tvoj omiljeni tim na atletikovski način uzeo finale 1991

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...