Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Pustio suzu Kristina, al' iz pogrešnih razloga... Pu...

 

Odoh spavati... Sad ću sanjati noćne more, kako Pepe podiže trofej... :(

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Atletico baksuzan tim; mada je ovo bila cudna penal serija; Oblak ko mi kada se skupimo da igramo fudbal, pa neko silom prilika mora na gol.

Link to comment

statua oblak ali vazno da je mileru skinuo...

 

хаха

Стварно, какави су јадници ти из Баварске на челу са тим човеком са изгледом неког тешког сеље из баварске штале званим Милер.

Извините али сам много неровзан јер Торес није добио шансу према моме прорачанству.

Link to comment

Па који мој онда нису агресивније ишли у продужецима када Облака ни торнадо не може да помери?

Pa očigledno niko nije očekivao da će Oblak izaći sa svojom specijalnom strategijom. Potpuna je ludost loviti ove trovače iz Reala na refleks, čak i posle 5 minuta a kamoli 120. Tako može da se odbrani penal Dragoljubu Brnoviću, ne Bejlu.

Link to comment

хаха

Стварно, какави су јадници ти из Баварске на челу са тим човеком са изгледом неког тешког сеље из баварске штале званим Милер.

Извините али сам много неровзан јер Торес није добио шансу према моме прорачанству.

naso ko da ga nazove seljom

Link to comment

Atletico baksuzan tim; mada je ovo bila cudna penal serija; Oblak ko mi kada se skupimo da igramo fudbal, pa neko silom prilika mora na gol.

Da je Atletiko imao 1 Handanoviča kad su se pucali penali podigo bi Midleov ljubimac trofej

Link to comment

Potpuno ubedjen u ishod nisam ni gledao penale. Da ovi odvratni ljigavci opet osvajaju titulu prvaka Evrope... ne znam, meni je ovo pretuzno.

Link to comment

Potpuno ubedjen u ishod nisam ni gledao penale. Da ovi odvratni ljigavci opet osvajaju titulu prvaka Evrope... ne znam, meni je ovo pretuzno.

 

Ljigavce je opet krenulo od onog Mijatovog gola 1998. Smor. 

Link to comment

 Ovakve utakmice dosta podsećaju na epska teniska šaketanja, poput onog Noletovog i Rafinog iz Australije 2012- momentum prelazi sa jedne strane na drugu, ko god pobedi ne učini to nezasluženo, ali na kraju nekoliko sitnih detalja presudi, pa se posle par  godina, hladne glave, ipak vidi da je pobedio bolji. 

Link to comment

odgledo penale. jel ovaj golman Atletika retardiran, sta?

Jbg, jedan je od najzaslužnijih što su došli do finala. On dao, on uzeo.

 

Da, ladno mu je svih pet išlo u istu stranu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...