Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Odlično, odlično je odigrao Torres. Šteta što nije ušlo.

 

Atletiku vidno nedostaje Godin ali dobro se brane plus je Oblak na teškim drogama.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

nevidjeno inteligentna odbrana atletika. mislim da uz sav pritisak na 16, oblak nijednom nije bio pokriven. u svakom napadu koji je licio na sansu bajerna covek je imao cist prostor oko sebe i suvereno je dominirao. bajern ne bi dao gol do sutra.

 

ubiće ih čolo i u revanšu.

Link to comment

Uvek isti fudbal kada Atl Madrid igra protiv jačeg od sebe. Presnig, bunker, kontra. Meni je njihova igra nedopadljiva tako da ću kao i pre dve godine da navijam za Real u finalu, ako dođe do njega Atletico. Real koji mi je verovatno kao klub najantipatičniji na svetu.

 

Morao je Bayern da postigne pogodak koji je zaslužio. Puno dobrih situacija koje su loše realizovali. Vrlo dobar je bio Oblak, ali je većina šuteva bila u njega.

 

Mislim da je Pep večeras morao da startuje kako je startovao u Minhenu protiv Juventusa. Atletico Madrid u svakom slučaju prepušta sredinu terena i previše se uplašio presinga, pa je ubacio vezni red koji je najbolji sa loptom. Nisu imali igrača koji bi dublje ukopavao vezni red Atletica, a previše su izolovali krila da igraju 1 na 2. Primili su gol baš rano i cela taktika je pala u vodu. Coman je bio bolja opcija sa klupe, jer bi mogao da pravi veću razliku sa klupe protiv umornih bekova.

 

I protiv Barcelone i večeras na Calderonu, Atl Madrid je imao odlične sudije, one koji dopuštaju da njihova agresivnost se ne pretvara u kartone i faulove. Daleko od toga da je sudija nešto specijalno zajebao.

 

Za revanš Bayernu je potrebno strpljenje. Atletico igra uvek lošije drugo od prvog poluvremena (jasno, umore se) i tu treba tražiti šansu, nikako srljati. Primljen pogodak će verovatno značiti eliminaciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...